طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

اقتصادیایجاد بازار مشترک محصولات مانعی در برابر قاچاق
افزایش قیمت مسکن مهر منتفی است / ثبات قیمت میوه در بازار

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت:در صورت ایجاد بازار مشترک با تولیدکنندگان خارجی علاوه بر حمایت از تولیدات داخلی ، ورود غیر قانونی کالا کاهش می یابد.

واردات, خدمات بعد از فروش, کیفیت, ایجاد بازار مشترک محصولات مانعی قاچاق

واردات, خدمات پس از فروش, کیفیت, کالای ایرانی, اقتصادی, تولیدات داخلی

محسن بیگلری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با تاکید بر ضرورت حمایت از تولیدات داخلی اظهار داشت: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری باید در راستای حمایت از تولیدات داخلی تمهیدات بکری به کار گرفته شود .


وی افزود:در صورت ارائه کالای با کیفیت از سوی تولیدکنندگان گرایش مصرف کنندگان به محصول ایرانی افزایش می یابد.


بیگلری ادامه داد: برخی تولیدکنندگان داخلی کالای با کیفیت و مقرون به صرفه تولید نمی کنند که در نهایت این امر گرایش افراد به کالای خارجی را فراهم می کند.


عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تولید کنندگان باید کیفیت و خدمات بعد از فروش را افزایش دهند، بیان کرد: برخی برندهای خارجی به سبب کیفیت بالا نیازی به خدمات بعد از فروش ندارد از این رو لازم است که تولیدکنندگان داخلی در جهت افزایش کیفیت و خدمات بعد از فروش اقداماتی انجام دهند تا با جایگزینی کالاهای داخلی دیگر نیازی به واردات نباشد.


وی با اشاره به دیگر راهکارهای موثر در کاهش واردات و حمایت از تولیدات داخلی اظهار کرد: در صورت ایجاد بازار مشترک با تولیدکنندگان خارجی علاوه بر حمایت از تولیدات داخلی ،ورود غیر قانونی کالا کاهش می یابد.معرفی محصولات شرکت هایِ دانش بنیان اَز طریق بازار مشترک بین المللی
facebook google telegram twitter whatsApp