طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
حضور3 هزار روحانی در برنامه های محرم امسال کرمان
صحبتی برای حضور روحانی و هاشمی در جلسات جامعه روحانیت نشده | موحدی کرمانی

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: 3 هزار و 300 روحانی در محرم امسال برنامه های فرهنگی و مذهبی را در استان کرمان برگزارکردند.

تاثیرگذار, تبلیغات, محرم, روحانی برنامه محرم امسال کرمان

تاثیرگذار, تبلیغات, محرم, فعالیت, روحانی
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان؛ حجت الاسلام مهدی عرب پور عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان کرمان افزود:یک ماه قبل از ماه محرم جلسات توجیهی برای روحانیت، مبلغان و مداحان استان کرمان داشتیم.

عرب پور افزود:جلسات هم اندیشی در مرکز استان برای مداحان، هیئت های مذهبی و روحانیت و جلساتی هم در شهرستان ها با فرمانداران و ائمه جمعه و کارشناسان برگزار شد.

وی خاطر نشان کرد: 2 هزار و 840 هیئت، 2 هزار و 540 مداح و 3 هزار و 350 روحانی مراسم عزاداری امام حسین (ع) را در سراسر استان کرمان برگزار کردند.

امام جمعه موقت کرمان همچنین اشاره ای به فعالیت های سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمان داشت و تصریح کرد: در ابلاغ سیاست های رهبری تقریبا سه مورد خاص مسائل فرهنگی شامل گفتمان سازی، اصلاح الگوی مصرف و پیوست های فرهنگی برای طرح های اقتصاد مقاومتی است.

عرب پور یادآورشد: آنچه در این راستا به تبلیغات اسلامی مربوط می شود، آموزش اقشار تاثیرگذار از جمله ائمه جماعات، روحانیان و وعاظ، هیئت های مذهبی، مداحان و مراکز قرآنی است.

وی گفت: توزیع بسته فرهنگی با موضوع اقتصاد مقاومتی میان روحانیان که به عنوان منبع استفاده کرده و به اطلاع و آگاهی مردم برسانند.

اعلام ویژه برنامه های عزاداری دهه اول محرم در حرم رضوی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات