طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

خیبر خرم آباد مس کرمان دست خالی از نبرد
دیدار تیم خیبر خرم آباد و مس کرمان از سری مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور

تیم فوتبال مس کرمان در دیدار این هفته ی خود در خرم اباد و برابر تیم خیبر به تساوی بدون گل رسید تا با یک امتیاز از این بازی به کرمان بازگردد.

مس کرمان, گلزنی, جدول لیگ, خیبر خرم آباد مس کرمان دست خالی نبرد

مس کرمان, گلزنی, جدول لیگ, امتیاز, دغاغله
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، تیم فوتبال مس در هفته ی دهم رقابت های لیگ یک در ورزشگاه تختی خرم اباد بازی سختی برابر خیبر داشت

هر دو مربی در این بازی با تفکر حفظ دروازه ی خودی به میدان رفتند و از همین رو بازی دو تیم بسیار کم افت و خیز و کم موقعیت دنبال شد و توپ ها بیشتر در میانه میدان ضربه می خورد.

در دقیقه ی 30 بازی احمد زنده روح با یک ضربه ی آزاد دروازه ی خیبر را تهدید کرد و در دقیقه ی 37 مهدی دغاغله در یک موقعیت تک به تک فرصت کافی برای گلزنی را برای مس داشت که با بی دقتی محض توپ را از دست داد.

بهترین موقعیت گل در نیمه ی دوم هم از آن مسی ها شد که دغاغله بازهم در یک موقعیت تک به تک نتوانست برای مس گلزنی کند تا پس از خراب کردن این موقعیت جای خود را خط حمله به محسن دلیر دهد.

در 20 دقیقه ی پایانی بازی این تیم میزبان بود که کاملا جلو کشید و دروازه ی مس را مورد تهدید قرار داد اما رضا حیدری در چند نوبت در درون دروازه ی مس خیلی خوب واکنش نشان داد تا دروازه ی این تیم بسته بماند.

در دقیقه ی 83 یکی از بازیکنان خیبر با کارت قرمز از زمین اخراج شد اما با وجود این اتفاق و تعویض های مس که بیشتر تمایلات هجومی داشت بازهم تاثیری برای گلزنی مس نداشت تا این بازی در یک هوای رو به سر پائیزی با سردی پیگری شود و در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند.

با این تساوی مس سیزده امتیازی شد تا همان رتبه ی دهمی هفته ی قبل خود را حفظ کرده باشد.

خلاصه بازی خیبر خرم آباد 0-0 مس کرمان فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp