طاها پخش

تولید بیش از هفت هزار برنامه ویژه محرم در صدا و سیمای کرمان
پخش ویژه برنامه مبارزه با مواد مخدر از صدا و سیمای آذربایجان شرقی

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان گفت: طی محرم امسال7 هزار و 300 دقیقه آئین عزاداری ویژه محرم در صدا و سیمای این مرکز تولید و پخش شده است.

مصاحبه ویژه, پخش, نوجوان, تولید برنامه ویژه محرم صدا سیمای کرمان

گفتگو ویژه, پخش, نوجوان, محرم, شبکه
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان؛ احمد علیرمضانی افزود: 718 دقیقه عزاداری مردم این استان در تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) امسال به طور زنده از شبکه های سراسری سیما پخش شده است.

وی خاطر نشان کرد: عزاداری های تاسوعا، عاشورا و شام غریبان شهرستان های بم و بافت به ترتیب به مدت 718 دقیقه از 13 شبکه سراسری سیما به صورت زنده پخش شده است.

علیرمضانی تصریح کرد : پخش زنده بین المللی، پخش 492 دقیقه برنامه زنده و 132 دقیقه ارتباط رادیویی با شبکه های سراسری و مراکز استان ها و ارسال 10 خبر تصویری از عزاداری مردم استان کرمان به شبکه های سراسری گوشه ای از تلاش های صدا و سیمای مرکز کرمان برای ثبت حماسه عاشورائیان در تاسوعا و عاشورای سال جاری است.

وی یادآورشد: تولید، پخش و تأمین 2 هزار و 924 دقیقه برنامه تلویزیونی شامل هوای حرم، عزاداری مردم شهرستان های این استان، همایش شیرخوارگان حسینی (ع)، نوجوانان عاشورایی، برنامه های ویژه خانواده، جوان و نوجوان و کلیپ ها و میان برنامه های محرمی به
عنوان بخشی از اقدامات این مرکز نام برد.

مدیر کل سازمان صدا و سیمای مرکز کرمان گفت: تولید و پخش چهار هزار و 395 دقیقه برنامه رادیویی شامل ویژه برنامه های شورحسینی، کاروان، برنامه های ویژه گروه معارف، برنامه های بامدادی، خانواده، جوان، نوجوان و سخنرانی، تولید و پخش 160 خبر رادیویی و تلویزیونی، 3 گفت و گوی ویژه خبری و ارسال 16 خبر به تهران در جمع به مدت 270 دقیقه و 954 دقیقه ارتباط زنده رادیویی و تلویزیونی با شبکه های سراسری حاصل تلاش شبانه روزی و متعهدانه دست اندرکاران صدا و سیمای مرکز کرمان در 12 روز نخست محرم الحرام امسال برای مردم استان کرمان و مخاطبان رسانه استانی است.

تولید برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در صداوسیمای مرکز قزوین
facebook google telegram twitter whatsApp