طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ویدیو و فیلمموتور جدید BMW تعادلش را حفظ می کند
سه کشته وَ زخمی دَر برخورد دو موتورسیکلت

موتور سیکلت جدید بی ام و به نام Vision Motorrad Next 100، موتورسیکلتی برای ابرقهرمان های آینده است. این کمپانی خودروسازی آلمانی از طرح مفهومی این وسیله نقلیه در لس آنجلس رونمایی کرد.

مجله دیجی کالا: موتور سیکلت جدید بی ام و به نام Vision Motorrad Next 100، موتورسیکلتی برای ابرقهرمان های آینده است. این کمپانی خودروسازی آلمانی از طرح مفهومی این وسیله نقلیه در لس آنجلس رونمایی کرد.

این موتور هم مثل طرح های مفهومی خودروی رولز رویس و مینی که مدتی پیش رونمایی شده بودند، در طراحی و عملکرد بسیار مختلف و نوین است. بدنه ی آن از جنس فیبر کربن ساخته شده است.

آلایندگی این موتورسکیلت صفر است و از سیستم دستیار راننده و حسگرهای مبتنی بر دوربین بهره می گیرد. به این ترتیب، این دستگاه اصولا یک موتورسیکلت ضدتصادف است. یک عینک مخصوص به نام Visor با این موتور همراه است که می توان آن را با حرکات چشم کنترل کرد. این موتورسیکلت یک سیستم خودکار حفظ تعادل هم دارد.


موتورسیکلت همیشه یکی از هسته های اصلی کمپانی BMW بوده است. در واقع، موتورسیکلت نخستین وسیله نقلیه ای بود که این کمپانی تولید کرد.

«هارلد کروگر»، رییس هیئت مدیره BMW در اظهاراتش معرفی این طرح مفهومی جدید را نشانه تمرکز شدید BMW روی آماده شدن برای آینده دانست. او گفت: «تکنولوژی های BMW هر روز هوشمندتر می شوند. آنها می توانند از انسان ها یاد بگیرند و متناسب با آن تغییر کنند.»بی ام دبلیو, فیلم, تعادل, موتور


برخورد مرگبار موتورسیکلت با یک خودرو فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات