طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثقتل هولناک به علت ارتباط تلفنی
دونده معروف به دلیل قتل همسرش 15 سال زندانی می شود

مردی افغان که هم وطنش را به علت ارتباط تلفنی با همسرش به قتل رسانده است، بازداشت شد.

روزنامه شرق: مردی افغان که هم وطنش را به علت ارتباط تلفنی با همسرش به قتل رسانده است، بازداشت شد. 

کشف جسد فردی ناشناس از سوی عوامل خدماتی شهرداری در جاده ورامین، روز ١٨مهر از طریق مرکز فوریت های پلیسی ١١٠ به پلیس اعلام و با حضور مأموران در محل و انجام تحقیقات اولیه، مشخص شد جسد متعلق به مردی حدودا ٣٥ساله است. جنازه با دست و پای بسته شده داخل یک گونی قرار داشت.

  کارآگاهان جنایی با بررسی مشخصات افراد مفقودشده در سیستم جامع پلیس آگاهی، اطلاع پیدا کردند زنی افغان سه روز قبل با مراجعه به کلانتری نبرد، با طرح شکایتی عنوان کرد همسرش به نام «بهنام. خ» (٣٤ساله و تبعه افغانستان)، برای رفتن به منزل یکی از هم وطنانش به نام احمد از خانه خارج شده و دیگر بازنگشته است.  در ادامه تحقیقات و با حضور اعضای خانواده مرد ناپدیدشده در پلیس آگاهی و مطابقت تصاویر او با تصاویر جسد ناشناس و همچنین شناسایی دسته کلید همراه جسد، هویت مقتول شناسایی شد. 

کارآگاهان سبعد با شناسایی محل سکونت «احمد» (٢٩ ساله) در منطقه اتابک، به این محل مراجعه و در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند احمـد هم زمان با ناپدید شدن مقتول، به صورت ناگهانی محل سکونت خود را تغییر داده است. در تحقیقات تکمیلی، مشخص شد احمد با برنامه قبلی از صاحبخانه اش خواسته پول ودیعه منزلش را به وی تحویل دهد؛ اما صاحبخانه برای تهیه پول چند روزی از وی فرصت خواسته است. با این وجود احمد بدون دریافت پولی از صاحبخانه و تسویه حساب کامل، از آنجا رفته است.

  در ادامه تحقیقات و با شناسایی همسر متهم، تحقیقات از وی در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت. همسر احمد که پیش از این در ملاقات با همسر مقتول به وی عنوان کرده بود جنایت به دست شوهرش انجام شده است، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: «شب جنایت همسرم با تحت فشار قرار دادن من، مجبورم کرد بگویم با مقتول ارتباط تلفنی دارم. بعد از آن، با بهنام تماس گرفت و او را به بهانه کشیدن قلیان، به خانه مان دعوت کرد. داخل خانه بودیم که احمد با یک آجر چند ضربه به سر بهنام زد و باعث مرگش شد. بعد از آن نیز جسد وی را در داخل یک گونی قرار داد و با موتورسیکلت از خانه خارج کرد».

همسر احمد درباره انگیزه تماس های خود با مقتول، به کارآگاهان گفت: «احمد قصد داشت بار دیگر ازدواج کند و به همین دلیل می خواست به افغانستان برود. از قبل می دانستم پدر بهنام در کار دعانویسی است؛ به همین دلیل به خانه آنها رفتم تا پدر احمد برای شوهرم دعانویسی کند و بعد از آن بود که بهنام اعتماد مرا جلب کرد و به من نزدیک شد». کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی، موفق به شناسایی آخرین محل کار و درواقع مخفیگاه متهم در یک ساختمان نیمه ساز در محدوده خیابان سبلان شدند و او را ساعت ١٥ روز شنبه هفته جاری بازداشت کردند. 

«احمد» بعد از انتقال به اداره دهم پلیس آگاهی، با تأیید اظهارات همسرش، به کارآگاهان گفت: «از حدود یک ماه پیش به تماس های تلفنی همسرم مشکوک شده بودم. از طرف دیگر، در همین مدت تماس های تلفنی مقتول نیز با من عمده شده بود و مرتب می خواست بفهمد من کجا هستم. تا اینکه صبح روز حادثه با همسرم درگیر شدم و او را تحت فشار قرار دادم و متوجه دلیل تماس های تلفنی مشکوکش شدم. او عنوان کرد از چندی پیش و بعد از آنکه من تصمیم به ازدواج دوم گرفتم، او نیز با بهنام طرح دوستی ریخته است.

همان موقع تصمیم خود را برای کشتن بهنام گرفتم. او را به بهانه کشیدن قلیان، به خانه مان دعوت کردم. بعدازظهر آن روز، زمانی که بهنام به خانه مان آمد، در حالی که همسرم در آشپزخانه در حال آماده کردن قلیان بود، با آجر چند ضربه به سر بهنام زدم و او را به قتل رساندم. سبعد دست وی پا او را بستم و داخل یک گونی گذاشتم و جنازه را با موتورسیکلت به بیابان اطراف ورامین بردم».

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با تأیید این خبر، گفت: «متهم برای صدور قرار قانونی، صبح دیروز به شعبه دوم بازپرسی دادسرای ناحیه ٢٧ تهران اعزام شد و بازپرس پرونده، با صدور قرار دستگیر موقت، وی را برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داد».

قتل زن جوان به دلیل امتناع از برقراری رابطه نامآغاز
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات