طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیاصولگرایان امروز باید حول یک محور مقتدر به وحدت برسند
امامت و ولایت محور وحدت امت اسلامی

نماینده سابق مجلس گفت: جامعه روحانیت مبارز با توجه به سوابقی که دارد می تواند محور مطلوبی برای به وحدت رسیدن اصولگرایان باشد.

انتخبات ریاست جمهوری, نماینده مجلس, اخبار سیاسی, اصولگرایان امروز حول محور مقتدر وحدت برسند

انتخبات ریاست جمهوری, نماینده مجلس, اخبار سیاسی, اصولگرایان, احزاب و تشکل ها
زهره الهیان در گفت وگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ با بیان اینکه اهمیت انتخابات ریاست جمهوری ایجاب می کند که احزاب و شخصیت های اصولگرا با شعار وحدت وارد این عرصه شوند، اظهار داشت: وحدت جریان اصولگرا نباید صرفا در حد شعار باشد بلکه این وحدت باید در عمل و طی مسیر پر پیچ و خم انتخابات تجلی یابد.


نماینده سابق مجلس ادامه داد: لازم است تمام احزاب و شخصیت های اصولگرا با همسویی و همدلی گرد هم بیایند و بر اساس شاخص ها و معیارهای مناسب به یک مصداق واحد دست پیدا کنند.


الهیان با تأکید بر اینکه عدم همگرایی حول یک محور واحد یکی از آفت هایی است که در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 باعث شد اصولگرایان به هدف خود نرسند، متذکر شد: در آن برهه به علت تشتت آراء میان طیف های متفاوت اصولگرا، کاندیدای رقیب پیروز انتخابات شد.


نماینده سابق مجلس با تأکید بر اینکه اصولگرایان امروز باید حول یک محور مقتدر به وحدت برسند، بیان داشت: جامعه روحانیت مبارز با توجه به سوابق و وزانتی که دارد می تواند محور مطلوبی برای به وحدت و اجماع رسیدن اصولگرایان باشد.


اصولگرایان در انتخابات 96 به دنبال ائتلافی با محوریت روحانیت هستند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات