طاها پخش

ساخت 20 پل عابر پیاده در جاده های مازندران
احداث پل هوایی عابر پیاده رمپ دار برای اولین بار در شهر قزوین

سرمایه گذاران بخش خصوصی، امسال 20 پل عابر پیاده در جاده های مازندران خواهند ساخت.

پل عابر, مزایده پل عابر, ساری, ساخت پل عابر پیاده جاده مازندران

پل عابر, مزایده پل عابر, ساری, تبلیغات جاده ای, جاده های مازندران

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،ابوالفضل صفری،سرپرست اداره بازرگانی و سرمایه گذاری اداره کل راهداری وحمل و نقل جاده ای استان مازندران گفت: با توجه به تعداد تصادفات و ضرورت ارتقای ایمنی در نظر است در محورهای مازندران خصوصا شرق استان انگیزه برای سرمایه گذاران ایجاد شود تا پل های عابر پیاده بیشتری ساخته شود.

وی گفت: متقاضیان برای ساخت پل عابر پیاده و نصب و بهره برداری تابلوهای تبلیغاتی از آن در قالب مزایده و مناقصه عمومی می توانند کمپانی کنند.

صفری افزود: سرمایه گذاران بخش خصوصی ، پارسال 11 پل عابر پیاده در جاده های استان نصب کرده بودند.

سرپرست اداره بازرگانی و سرمایه گذاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندارن گفت: از ابتدای امسال تاکنون 30دستگاه تابلوی تبلیغاتی توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران واگذار شد.

وی افزود: واگذاری تابلوهای تبلیغاتی از طریق مزایده عمومی در دو مرحله از ابتدای سال جاری تاکنون صورت گرفته است و امید است تا پایان سال حداقل سه مرحله دیگر برگزار شود.

وی گفت: واگذاری فضاهای تبلیغاتی به متقاضیان ،به صورت عادلانه و در فضای رقابتی از طریق مزایده و فراخوان عمومی از برنامه های مهم امسال در حوزه اداره بازرگانی و سرمایه گذاری است.

مرگ عابر پیاده در سانحه رانندگی در جاده اشترینان بروجرد
facebook google telegram twitter whatsApp