طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
راه اندازی تصفیه خانه آب بهشهر
شست و شوی تاسیسات تصفیه خانه های آب ماکو

تصفیه خانه آب چشمه عمارت بعد از بهسازی و ارتقاء، مجددا راه اندازی شد.

آب بهشهر, ساری, تصفیه خانه شهری, اندازی تصفیه خانه آب بهشهر

آب بهشهر, ساری, تصفیه خانه شهری, فاضلاب بهشهر, تصفیه بهشهر

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،کمال الدین گودرزی مدیرامور آبفاشهری بهشهر با بیان اینکه آب چشمه عمارت از سالیان گذشته تا کنون بخشی از آب شرب ساکنان شهر بهشهر را تامین می کند، تصریح کرد: به علت نفوذ ذرات گل و لای در آب چشمه به هنگام بارندگی،در سال 1356تصفیه خانه آب بر روی این چشمه احداث و به بهره برداری رسید.

وی، گفت: این تصفیه خانه شامل حوضچه های ته نشینی اولیه، مرکب، ثانویه و همچنین ایستگاه تزریق مواد شیمیایی و فیلتراسیون است.

مدیرامور آبفاشهری بهشهر ادامه داد: با توجه به قدمت تصفیه خانه ، بازسازی و تعویض بخشی از تاسیسات برقی و مکانیکی آن ضروری بود که با تامین اعتبار مورد نیاز در سال 1391 و عقد قرار داد با پیمانکار مربوطه عملیات بهسازی و ارتقای تصفیه خانه شامل تعویض قطعات مکانیکی، تابلوهای برق، احداث ایستگاه تزریق مواد شیمیایی، احداث فیلتر های شنی و تعویض الکتروپمپ انجام شد.

گودرزی با بیان اینکه عملیات ارتقای این تصفیه خانه با 3 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار در سال 93 به پایان رسید، گفت: پس از دوسال، تصفیه خانه آب چشمه عمارت مجدد راه اندازی و وارد مدار بهره برداری شد.

وی، ظرفیت تصفیه آب این تصفیه خانه را 30 لیتر در ثانیه عنوان کرد.

مدیرامور آبفاشهری گفت: منابع تامین آب شهرهای رستم کلا ، خلیل شهر و بهشهر از طریق 25 حلقه چاه و 6 دهنه چشمه با آبدهی 424 لیتر در ثانیه تامین می شود.

امور آب وفاضلاب بهشهر 39 هزار و 475 مشترک دارد.

بهره برداری از مدول دوم تصفیه خانه آب زنجان در آینده نزدیک
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات