طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللهشدار حشدالشعبی به مردم موصل درباره نقشه شوم داعش
هشدار سازمان ملل درخصوص استفاده داعش از سلاح های شیمیایی در موصل

در پی شروع عملیات آزادسازی موصل، سخنگوی امنیتی نیروهای مردمی عراق به اهالی این شهر درباره وجود یک نقشه خطرناک هشدار داد.

بین الملل, رسانه های غربی, حشدالشعبی, هشدار حشدالشعبی مردم موصل نقشه داعش

بین الملل, رسانه های غربی, حشدالشعبی, ارتش عراق, عراق, داعش, آزادسازی موصل, نیروهای مردمی, لباس, عملیات آزادسازی, موصل
به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری شبکۀ العالم، همزمان با شروع عملیات آزادسازی موصل، سخنگوی امنیتی حشدالشعبی به اهالی این شهر درباره یک نقشه خطرناک هشدار داد.


«یوسف کلابی» در بیانیه ای به اهالی موصل هشدار داد عناصر داعش قصد دارند با پوشیدن لباس نیروهای حشدالشعبی به شهروندان حمله کنند.


کلابی خاطرنشان کرد: توطئه ای بسیار بزرگ برای تفرقه افکنی بین مردم عراق در جریان نبرد آزادسازی موصل، طرح ریزی شده است، و رسانه های عربی و غربی درست مانند نبرد آزادسازی فلوجه و نقاط دیگر از دست داعش، ریختن نفت روی آتش را شروع کرده اند.


سخنگوی امنیتی حشدالشعبی گفت: برخی گروه های موجود در موصل لباسهایی ر ا شبیه لباس نیروهای حشدالشعبی و نیروهای امنیتی وارد این شهر کرده اند، تا علیه اهالی موصل و شهروندان بی گناه دست به عملیات بزدلانه بزنند و نیروهای حشدالشعبی و امنیتی را متهم کنند.


کلابی از اهالی موصل خواست با نیروهای امنیتی جهت شناسایی اینگونه موارد همکاری کنند تا با رسوا کردن عاملان آن، از چنین اقداماتی پیشگیری شود.

حشدالشعبی نقشی راهبردی در نبرد موصل ایفا می کند | سخنگوی نیروهای مردمی عراق
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات