طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنری«فروشنده» شانس دوم اسکار خارجی است!
«فروشنده»؛ یکی از 7 شانس اصلی اسکار

فیلم «فروشنده» به عنوان دومین شانس دریافت اسکار بهترین فیلم خارجی زبان از نگاه سایت “اواردز واچ” معرفی شد.

خبرگزاری ایسنا: فیلم «فروشنده» به عنوان دومین شانس دریافت اسکار بهترین فیلم خارجی زبان از نگاه سایت "اواردز واچ” معرفی شد.

سینمای ایران, فیلم فروشنده, کارگردان ایرانی, فروشنده شانس دوم اسکار خارجی است!

کارگردان ایرانی, فیلم فروشنده, سینمای ایران


وب سایت اواردز واچ (awardswatch)، یکی از وب سایت های پیش بینی کننده جوایز اسکار، «فروشنده» را به عنوان دومین شانس دریافت اسکار بهترین فیلم خارجی زبان عنوان کرد.


این وبسایت براساس رای منتقدان معتبر سینمایی، جدولی از مدعیان و شانس های دریافت جوایز متفاوت از جمله اسکار تهیه و منتشر می کند.


در جدولی که در بخش پیش بینی اسکار بهترین فیلم خارجی سال ۲۰۱۷ در این وب سایت منتشر شده، «فروشنده» با دریافت مجموع ۸۰ امتیاز از سوی منتقدین سینمایی، در جایگاه دوم شانس دریافت جایزه اسکار قرار دارد.


فیلم اول این جدول، «نرودا» از کشور شیلی است که ۹۶ امتیاز دریافت کرده است.


همچنین در پیش بینی دیگر این وب سایت از برندگان جایزه گلدن گلوب، «فروشنده» در میان پنج شانس اصلی دریافت این جایزه قرار گرفته است.


پیش از این وب سایت های معتبر دیگری از جمله "ایندی وایر” از فیلم «فروشنده» به عنوان یکی از مدعیان جدی دریافت جایزه اسکار ۲۰۱۷ نام برده بود. همچنین روزنامه "لس آنجلس تایمز” در وب سایت خود با مروری بر فیلم هایی که برای بخش بهترین فیلم خارجی معرفی شده اند، «فروشنده» را از گزینه های اصلی این جایزه معرفی کرد.

«فروشنده» نماینده ایران در اسکار 2017 شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات