طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیکفاشیان در انتخابات شورای فیفا شرکت می کند
برچسب ها:
فیفا رقیب کفاشیان در شورای فیفا را محروم کرد

علی کفاشیان به طور حتم در انتخابات شورای اجرایی فیفا کمپانی خواهد کرد. پیش تر گفته شد وی به علت لغو انتخابات این شورا در شهر گوای هند از حضور در این انتخابات انصراف خواهد داد.

ورزش سه: علی کفاشیان به طور حتم در انتخابات شورای اجرایی فیفا کمپانی خواهد کرد. پیش تر گفته شد وی به علت لغو انتخابات این شورا در شهر گوای هند از حضور در این انتخابات انصراف خواهد داد. احتمال برگزاری این انتخابات در روزهای آینده در شهر منامه بحرین وجود دارد. محل برگزاری جام ملت های جوانان آسیا.

پیش تر و در جریان برگزاری جام ملت های نوجوانان آسیا در شهر گوای هند به علت مشکلاتی که برای نماینده قطر به منظور حضور در این انتخابات به وجود آمده بود همه کشورهای کمپانی کننده در اجلاس رای به عدم برگزاری انتخابات داده بود و ایران هم از جمله این کشورها بود.

در روزهای آتی شاهد حضور روسای فدراسیون های ملی در شهر منامه خواهیم بود و در این نشست مسائل مهم فوتبال آسیا مورد بررسی و تحلیل قرار خواهد گرفت و شاید تصمیمات جدی هم در آن اتخاذ شود.

با وجود اینکه علی کفاشیان خیلی مایل به حضور در انتخابات شورای فیفا نیست مهدی تاج می گوید انتخاب علی کفاشیان به عنوان عضو شورای اجرایی فیفا ایران را در مجامع بین الملی صاحب کرسی خواهد کرد.

خیز کفاشیان برای رسیدن به «شورای فیفا»
facebook google telegram twitter whatsApp