طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اخبار اجتماعیبازداشت عوامل تیراندازی و قتل شهروند29 ساله در درگیری مسلحانه
درگیری مسلحانه وَ قتل دَر قم

همه عوامل درگیری مسلحانه که منجر به قتل شهروند 29 ساله شده بود شناسایی و بازداشت شدند.

درگیری مسلحانه, شهروند 29 ساله, بوشهر, بازداشت عوامل تیراندازی قتل شهروند ساله درگیری مسلحانه

درگیری مسلحانه, شهروند 29 ساله, بوشهر, پلیس آگاهی, تیراندازی و قتل

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان بوشهر، حیدر عباس زاده فرمانده انتظامی استان بوشهرگفت:با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان گناوه و بررسی همه جانبه این پرونده 7 نفر از عاملین تیراندازی ساکن شهرستانهای گناوه و دیلم شناسایی شدند.


به گفته عباس زاده، کارآگاهان پلیس در چند مرحله عملیات هماهنگ 6 نفر از متهمین را بازداشت و سه دستگاه خودرو آنان را متوقف، 3 قبضه سلاح کلاش، یک قبضه سلاح شکاری، 3 تیغه خشاب و 16 فشنگ جنگی از آنان کشف کردند.


وی با بیان اینکه آخرین متهم فراری این پرونده نیز بعد از آنکه مخفیگاهش بوسیله پلیس شناسایی شد ظهر روز گذشته خود را تسلیم پلیس کرد، بیان داشت: متهمین بازداشت شده ضمن اعتراف به تیراندازی منجر به فوت متهم انگیز اقدام خود را تعقیب و گریز به جهت سرقت احشام در محل سکونت خود عنوان کرده اند.


این حادثه ساعت 20 شب 27 شهریور سال جاریدر جاده بندرریگ به بوشهر رخ داده بود که سرنشینان سه دستگاه خودرو در یک تعقیب و گریز به سمت سرنشینان یک دستگاه خوردو پژو 405 تیراندازی که منجر به فوت شخص 29 ساله ای با هویت «م، س» و زخمی شدن دو نفر دیگر از سرنشینان همین خودرو می شود.


بازداشت 4 نفر اَز عوامل قتل معلم ایرانشهری+تصاویر
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات