طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تکمیل ایستگاه چهارراه تختی
تکمیل ایستگاه متروی تختی

مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان و حومه از تکمیل ایستگاه متروی چهارراه تختی اصفهان خبرداد.

چهارراه تختی, ایستگاه مترو, تکمیل, تکمیل ایستگاه چهارراه تختی

چهارراه تختی, ایستگاه مترو, تکمیل, اصفهان

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،محمد جواد شعرباف با اشاره به آخرین حالت ایستگاه های مترو اظهار کرد: ایستگاه چهارراه تختی بیشتر از یک ماه است که تکمیل شده و برای افتتاح آن منتظر حضور یکی از مسؤولان عالی رتبه نظام هستیم.

وی افزود: طبق برنامه ریزی قبلی قرار بود معاون اول رئیس جمهور به مناسبت عید غدیر حضور و ایستگاه تختی را افتتاح کنند اما این امکان فراهم نشد.

مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان و حومه ادامه داد: سعی داریم تا پایان نیمه اول سال آینده خط یک کامل شود و این یعنی تمام ایستگاه های خط یک تا ایستگاه دفاع مقدس در ترمینال صفه به بهره برداری برسند؛ در این مسیر ایستگاه های پر چالش دروازه دولت، انقلاب و میدان آزادی وجود دارد که به صورت شبانه روزی در حال کار هستند.

شعرباف در خصوص تکمیل محدوده زمین سازمان قطار شهری و امنیت این سازمان عنوان کرد: نسبت به ابتدای سال که چند منزل مسکونی در محدوده سازمان قطار شهری وجود شد شرایط بهتر شده و این منازل خریداری و آزادسازی صورت گرفته است.

وی با بیان این که هنوز دیوارکشی محدوده کامل نشده گفت: طبق قراردادی که با کمپانی خصوصی بسته شد ایمنی واگن های قطار واگذاری شده که به صورت شبانه روزی هم در ایستگاه ها و هم در بخش دپو امنیت قطار شهری را بر عهده دارند.

مدیرعامل سازمان قطار شهری اصفهان و حومه تعداد قطارهای فعال در خط یک را 2 رام قطار عنوان کرد و افزود: این 2 قطار جوابگوی فاز اول خط یک هستند، 7 رام قطار نیز در حال انجام تست هستند که بعد از گذشت مراحل متعدد برای فاز های بعدی خط یک و دیگر خط ها آماده می شوند.ساماندهی چهارراه تختی و شمال پل فردوسی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات