طاها پخش

دکوراسیون10 گوشه دنج در دکوراسیون عصرهای پاییزی
ساخت دکوراسیون پاییزی با شاخه و برگ درختان و کدو

داشتن یک گوشه ی دنج و به دور از هیاهو در فضای دکوراسیون داخلی تان برای خواندن کتاب، انجام کارهای سرگرم کننده، یا حتی استراحت و انجام یوگا می تواند محیط خانه ی شما را دوست داشتنی تر و دلپذیر تر از قبل کند.

وب سایت چیدانه: داشتن یک گوشه ی دنج و به دور از هیاهو در فضای دکوراسیون داخلی تان برای خواندن کتاب، انجام کارهای سرگرم کننده، یا حتی استراحت و انجام یوگا می تواند محیط خانه ی شما را دوست داشتنی تر و دلپذیر تر از قبل کند. به همین منظور امروز در اینجا می خواهیم ۱۰ ایده برای داشتن یک گوشه ی دنج در دکوراسیون تان به شما پیشنهاد دهیم بعد با ما همراه باشید.

گوشه دنج در دکوراسیون: تراس

دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, گوشه دنج دکوراسیون عصرهای پاییزی

دکوراسیون داخلی


گوشه ی دنج دکوراسیون داخلی شما می تواند فضای تراس تان باشد تا در هوای آزاد بتوانید استراحت کنید و از آرامش تان لذت ببرید. حتی می توانید این فضا را شخصی تر دکور کنید و در آن از آب نما و گل و گیاه استفاده نمایید و یک فضای منحصر به فرد برای گذارن اوقات فراغت خود ایجاد نماید، چای بنوشید، کتابتان را دست بگیرید و لذت ببرید.


گوشه دنج در دکوراسیون : کتابخانه

دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, گوشه دنج دکوراسیون عصرهای پاییزیکتابخانه یکی از دنج ترین فضاهایی است که می تواند در دکوراسیون داخلی تان بیشتر بدرخشد. کافی است یک صندلی راحتی ، چراغ مطالعه و یک میز کوچک در این فضا قرار دهید و آن را تبدیل به دنج ترین و خواستنی ترین نقطه برای خواندن کتاب کنید.


گوشه دنج در دکوراسیون : ایوان

دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, گوشه دنج دکوراسیون عصرهای پاییزیداشتن یک ایوان بزرگ در هر خانه ای یک موهبت محسوب می شود، اگر از این موهبت برخوردار هستید دست بکار شوید و آن را برای ایجاد یک گوشه ی دنج در دکوراسیون داخلی تان آماده کنید، استفاده از یک یک نیمکت و یک میز کوچک و کمک گرفتن از گل و گیاه را در طراحی دکورایون آن فراموش نکنید.


گوشه دنج در دکوراسیون : حیاط خلوت

دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, گوشه دنج دکوراسیون عصرهای پاییزیحیاط خلوت همان طور که از نامش پیداست می تواند تبدیل به یکی از دنج ترین فضاهای دکوراسیون شما شود، کافی است برای دنج ترکردن و دلپذیر تر کردن این فضا از گل و گیاه های مخلف استفاده نمایید، انتخاب درختچه های کوتاه و یا حتی یک آب نمای سنگی می تواند گوشه ی دنج دکوراسیون منزل تان را دلپذیر تر  و خواستنی از قبل کند.


گوشه دنج در دکوراسیون: فضایی برای مدیتیشن

دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, گوشه دنج دکوراسیون عصرهای پاییزیاگر دوست دارید فضایی برای آرامش افکار خود داشته باشید بهتر است بخشی از دکوراسیون منزل تان که در آن آرامش بیشتری دارید تبدیل به فضایی برای مدیتیشن کنید. بهتر است در طراحی و دکوراسیون این بخش از اصول فنگ شویی و المان های آن استفاده کنید، اضافه کردن بادزنگ، شمع، و یا آبنماهای کوچک می تواند این فضا را برای شما آرامش بخش تر کند.


گوشه دنج در دکوراسیون : اتاق کار

دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, گوشه دنج دکوراسیون عصرهای پاییزیاتاق کار خود را تبدیل به گوشه ی دنج دکوراسیون خود کنید، داشتن یک فضای شخصی برای انجام کارهای هنری و صنعتی تان خلاقیت شما را شکوفا می کند، یک میز ساده ، فضایی با نور طبیعی، قفسه هایی برای نظم بخشیدن به فضای داخلی تان همه و همه جزیاتی است که می تواند گوشه ی دنجی در کوراسیون داخلی شما ایجاد کند.


گوشه دنج در دکوراسیون : اتاق خواب

دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, گوشه دنج دکوراسیون عصرهای پاییزیشاید گوشه ی دنج دکوراسیون شما اتاق خوابتان باشد! بعد تمام المان های آرامش بخش را در این فضا فرراهم کنید، از نور ملایم تا روتختی های گرم و نرم و بالش های کوچک و یا حتی شمع و عودهای ملایم برای دوچندان کردن آرامش در این فضا.


گوشه دنج در دکوراسیون : فضایی برای یوگا

دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, گوشه دنج دکوراسیون عصرهای پاییزییوگا یکی از ورزش های آرامش بخشی است که استرس را از شما و فضای داخلی تان دور می کند، اگر به این ورزش علاقه دارید و دوست دارید بخشی را در فضای داخلی تان به این ورزش پر طرفدار اختصاص دهید.


گوشه دنج در دکوراسیون: پنجره

دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, گوشه دنج دکوراسیون عصرهای پاییزیحتی اگر هیچ کدام از فضاهای گفته شده را نتوانستید در دکوراسیون خود ایجاد کنید، مایوس نشوید با قرار دادن یک صندلی در کنار پنجره ی خانان هم می توانید گوشه ی دنجی برای خودتان ایجاد کنید، کتاب بخوانید، استراحت کنید و یا حتی به خیال بافی بپردازید و از اوقات خود لذت ببرید.


گوشه دنج در کوراسیون: استفاده از صندلی تابی

دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, دکوراسیون داخلی, گوشه دنج دکوراسیون عصرهای پاییزیبا خرید یک صندلی تابی و یا صندلی راک  می توانید هر گوشه از دکوراسیون داخلی تان را تبدیل به کنج دنج خانه تان کنید، روی آن بنشینید تاب بخورد و مشکلات خود را فراموش کنید و از آرامش آن لذت ببرید، بعد دست به کار شوید و یکی از آن ها را برای دکوراسیون داخلی خود تهیه کنید و از آن داشتنش لذت ببرید.

عکس های دکوراسیون پاییزی زیبا و شیک
facebook google telegram twitter whatsApp