طاها پخش

ورزشی2 مشکل فنی داریم که باید برطرف شوند | فریبا
تمام هدف دولت برطرف کردن مشکلات جوانان است

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که آبی پوشان نگران اختلاف هشت امتیازی شان با صدرنشین لیگ برتر نیستند.

خبرگزاری تسنیم: بهتاش فریبا در مورد شرایط فعلی استقلال پس از برد مقابل سیاه جامگان اظهار داشت: قبل از این بازی هم گفتم که به دو یا سه برد پیاپی نیاز داریم. خوشبختانه الان حالت خوبی داریم و با شکست دادن سایپا وارد کورس قهرمانی خواهیم شد و در جمع دیگر مدعیان قرار خواهیم گرفت.

وی با بیان اینکه وقتی تیمی برنده می شود عیب هایش دیده نمی شوند، عنوان کرد: این استقلال هنوز یک تیم ایده آل نیست، اما ما نسبت به ضعف ها بی تفاوت نیستیم و اگر عیب ها را نادیده بگیریم پیشرفت نخواهیم کرد. در حال حاضر دو مشکل فنی داریم که باید برطرف شوند. ما در زدن ضربات آخر دچار مشکل هستیم و در دقایق پایانی بازی ها نیز تمرکزمان از بین می رود. باید روی این دو موضوع کار کنیم.

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال نگران اختلاف هشت امتیازی با پرسپولیس نیست، گفت: خیر، ما نگران این اختلاف امتیاز با صدر جدول نیستیم و کار خودمان را انجام می دهیم. قطعاً تیم های دیگر به وقتش امتیاز از دست می دهند. قطعاً ما تلاش می کنیم تا خوب امتیاز بگیریم.

فریبا درباره آخرین حالت بختیار رحمانی نیز تصریح کرد: حرکت او خوب نبود، ولی این موضوع فردا جمع می شود و مشکل خاصی وجود ندارد. ما نباید بگذاریم استقلال وارد حاشیه شود.

پیشنهاد دانشگاه فنی و حرفه ای برای رفع مشکل سربازی دانشجویان
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp