طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیپیام تبریک فدراسیون فوتبال به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش
پیام تبریک وزارت ورزش و جوانان به مناسبت هفته پارالمپیک

فدراسیون فوتبال در پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را به اهالی ورزش و تمامی دست اندکاران زحمت کش این قشر تبریک گفت.

پیام تبریک, فدراسیون فوتبال, هفته تربیت بدنی, پیام تبریک فدراسیون فوتبال مناسبت هفته تربیت بدنی ورزش

پیام تبریک, فدراسیون فوتبال, هفته تربیت بدنی, مهدی تاج
به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛فدراسیون فوتبال در پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را به اهالی ورزش و تمامی دست اندکاران زحمت کش این قشر تبریک گفت.


بدون شک تمامی مسئولان و دست اندرکاران در عرصه ورزش برای توسعه، رشد و معرفی الگوهای انسانیت و پهلوانی گام بر می دارند چرا که ورزش به عنوان یک ضرورت و نیاز در زندگی همه افراد به صورت عام و نیز به عنوان یک رکن اساسی و حیاتی برای حضور در فعالیت های اجتماعی از اهمیت خاصی برخوردار است.

ورزش ایران با توجه به سرمایه انسانی جوان و مستعد شرایط مناسبی را برای رشد و موفقیت دارد و می تواند عرصه پیشرفت را برای جوانان فراهم آورد.


بدون شک تلاشهای شبانه روزی دست اندرکاران و مسئولین در ورزش کشور باعث خواهد شد تا در این عرصه شاهد رشد و شکوفایی و در نهایت افتخار آفرینان غیورمردان و بانوان این مرز و بوم باشیم.


فدراسیون فوتبال ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش، آرزوی موفقیت و بهروزی همه ورزشکاران عزیز جمهوری اسلامی در تمامی عرصه های داخلی و بین المللی و بر افراشته شود و پرچم پر افتخار کشورمان را در اقصی مناطق جهان از درگاه ایزد منان مسئلت دارد.پیام تبریک شهردار اصفهان به مناسبت هفته دولت و روز کارمند
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات