طاها پخش

ورزشیاولتیماتوم جدی به مربی آلمانی کره جنوبی
برچسب ها:
مارکار به سئول رفت / دیدار کره جنوبی - قطر زیر نظر مربی ایرانی

فدراسیون فوتبال کره جنوبی بعد از شکست این کشور از ایران به سرمربی آلمانی کره اولتیماتوم جدی داد.

خبرگزاری فارس: تیم فوتبال ملی کره جنوبی در رقابت های مقدماتی جام جهانی مقابل ایران شکست خورد تا چهارمین شکست پیاپی این تیم مقابل شاگردان کی روش اینچنین رقم بخورد.

بر همین اساس و با این شکست هجمه های زیادی علیه کادر فنی این تیم طی روزهای گذشته به وجود آمد تا جایی که برخی گمانه زنی ها از استعفا یا برکناری وی خبر می داد.

بر همین راستا جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال کره جنوبی شب گذشته برگزار شد و به نظر می رسد بحران برای کره ای ها بعد از شکست از ایران جدی تر شده باشد.

طی این نقل از سخنگوی فدراسیون کره جنوبی بعد از این جلسه با بیان اینکه در برخی رسانه ها اخباری مبنی بر برکناری اشتیلیکه به گوش می رسید، گفت: طی آخرین تصمیم گیری ها در کمیته فنی مقرر شد تا یک فرصت دیگر به کادر فنی و سرمربی کره جنوبی تا پایان دیدار با ازبکستان داده شود. یعنی در واقع بازی با تیم ملی ازبکستان فرصت نهایی این مربی خواهد بود.

همچنین در این جلسه علاوه بر بررسی فنی کارنامه کادر فنی به بررسی فنی شکست کره جنوبی مقابل ایران نیز اشاره شد که اعضای کمیته فنی نارضایتی خود از نتیجه ای که در ورزشگاه آزادی به دست آمد را اظهار کردند.

ایران جوان تر از کره جنوبی
facebook google telegram twitter whatsApp