طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیرومنیگه هم از سبک بازی بایرن مونیخ انتقاد کرد
انتقاد یک بازیکن دیگر بایرن مونیخ از گواردیولا

رییس اجرایی باشگاه بایرن مونیخ به انتقاد از عملکرد این تیم پرداخت و تاکید کرد که انتظار چنین نمایش های ضعیفی را از آنها نداشته است.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از اکیپ، بایرن مونیخ شروعی توفانی در فصل جدید بوندسلیگا داشت و در هر پنج بازی نخست خود توانست به پیروزی برسد اما این تیم در دو بازی اخیر در لیگ نتوانست پیروز از میدان خارج شود و با تساوی متوقف شده است. مساوی اخیر بایرن مونیخ در دیدار برابر فرانکفورت باعث شده است تا بسیاری به انتقاد از آنچلوتی و سبک بازی تیم او بپردازند.

کارل هاینس رومنیگه در گفت و گویی که با روزنامه اکیپ فرانسه داشت در مورد شرایط بایرن مونیخ اظهار کرد: این بایرن مونیخی نیست که انتظار داریم. از بایرن انتظار چنین نمایش هایی را نداریم و نمی توانیم با این بازی ها پیروز از میدان خارج شویم. چند بازیکن اصلی را به خاطر آسیب دیدگی در اختیار نداریم اما این توجیه مناسبی نیست چراکه بایرن بازیکنان باکیفیت زیادی در اختیار دارد. اشتباه است که به دنبال بهانه تراشی و توجیه باشیم. بد بازی می کنیم و باید هر چه سریعتر راه حلی پیدا کنیم. در دیدار اخیر برابر فرانکفورت، آنقدر بد بودیم که حتی تساوی هم برای ما عمده بود. خوش شانس بودیم که همان یک امتیاز را هم به دست آوردیم.

بایرن مونیخ در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا باید به مصاف آیندهوون برود. مدیر اجریی باشگاه بایرن مونیخ درباره این دیدار اظهار کرد: باید در این دیدار نشان بدهیم که تیم بزرگی هستیم. اگر نتوانیم برابر آیندهوون پیروزی قاطعی را به دست آوردیم، این احتمال عمده است که وارد بحران شویم.

بایرن مونیخ با وجود دو تساوی پیاپی در بوندسلیگا، با 17 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد. خود آنچلوتی هم پس از تساوی اخیر تیمش در بوندسلیگا به انتقاد از عملکرد شاگردانش پرداخت و تاکید کرد به دنبال تغییرات اساسی در این تیم است.

قبل بازی بایرن مونیخ _ روستوف فیلم
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات