طاها پخش

فرهنگی و هنریکاراکترهای انیمیشن سینمایی «فیلشاه» رونمایی شد
رونمایی از انیمیشن سینمایی «ناسور» در مهرماه / مداحان جوان عباگذاری می شوند

کاراکترهای انیمیشن جدید و جالب گروه «هنر پویا» در نخستین پوستر رسمی این انیمیشن رونمایی شد.

انیمیشن فیلشاه, کاراکترهای فیلشاه, هادی محمدیان, کاراکترهای انیمیشن سینمایی فیلشاه رونمایی

انیمیشن فیلشاه, کاراکترهای فیلشاه, هادی محمدیان, انیمیشن سینمایی, رونمایی کاراکترهای فیلشاه

به نقل از حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ کاراکترهای انیمیشن جدید و جالب گروه «هنر پویا» در نخستین پوستر رسمی این انیمیشن رونمایی شد.

«فیلشاه» جدیدترین محصول گروه «هنر پویا» به کارگردانی هادی محمدیان و تهیه کنندگی حامد جعفری است که با اتمام مراحل مدلسازی کاراکترها و طراحی استوری ریل، مدتی است وارد فاز تولید شده و قرار است برای اولین بار در سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجر رونمایی شود. امروز برای اولین بار از کاراکترهای جالب این انیمیشن در قالب نخستین پوستر این فیلم رونمایی شد.

«فیلشاه» قصه بچه فیلی به نام «شادفیل» است که بسیار دست و پا چلفتی است. در توضیح اولیه این انیمیشن آمده است: «در جنگلی در آفریقا رئیس گله فیل ها صاحب فرزندی می شود که همه انتظار دارند جانشین رئیس گله باشد، اما برخلاف تصور همه «شادفیل» بسیار دست و پا چلفتی است و هیکل گنده اش همیشه سبب تخریب و خرابکاری می شود... .»

شایان ذکر است؛ گروه «هنرپویا» نخستین کنسرسیوم فرهنگی هنری در بخش خصوصی است که توسط موسسات فرهنگی هنری هفت سنگ و سلوک افلاکیان با شعار «فرزندانتان را آسوده خاطر به سینما بیاورید» پایه گذاری شده و در نخستین قدم نیز انیمیشن سینمایی «شاهزاده روم» را با همین شعار در سینماهای کشور عرضه کرد و توانست با فروش ٥ میلیارد تومانی عنوان سومین فیلم پربیننده سال 94 را از آن خود سازد.

رونمایی از آنونس فیلم سینمایی «قیچی»
facebook google telegram twitter whatsApp