طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اهتمام ویژه صدا و سیما به خبر مکتوب و سایت خبرگزاری
راه اندازی سایت خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آبادان

رئیس خبرگزاری سازمان صدا و سیما از راه اندازی خبرگزاری صدا و سیما در مراکز استان ها خبر داد و گفت: انتظار می رود مدیران خبر صدا و سیما نسبت به خبر مکتوب و سایت خبرگزاری اهتمام ویژه ی داشته باشند.

صداوسیما, ویژه, اردبیل, اهتمام ویژه صدا سیما خبر مکتوب سایت خبرگزاری

صداوسیما, ویژه, اردبیل, خبرمکتوب, اهتمام

به نقل از اردبیل؛ سید مهرداد سیدمهدی دیشب در جمع مدیران خبر و خبرنگاران صدا و سیمای مرکز اردبیل و باشگاه خبرنگاران جوان افزود: با برنامه ریزی های انجام شده مطالبات خبرنگاران صدا و سیمای مرکز اردبیل و باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری می شود و در این زمینه تاکنون اقدامات خوبی انجام شده و امیدواریم در آینده شاهد برطرف کردن دغدغه ها و مشکلات خبرنگاران صدا و سیما باشیم.

وی با اشاره به اینکه اولویت صدا و سیما در پخش نقل از های خبری مردم محوری و بررسی مشکلات و دغدغه های مردم است٬ افزود: نیاز است در این زمینه مدیران خبر استانها و خبرنگاران اهتمام ویژه ای به حل مشکلات و دغدغه های مردم داشته باشند و انعکاس خبر نباید مسئول محور باشد.

رئیس خبرگزاری سازمان صدا و سیما با تمجید از مدیران خبر و خبرنگاران استان اردبیل در انعکاس خبر عزاداری ماه محرم به ویژه مراسم بزرگ تاسوعا و عاشورای حسینی گفت: در این زمینه بارها نقل از های فاخری از اردبیل در شبکه های سراسری پخش شد که تلاش مدیران و خبرنگاران صدا و سیمای اردبیل در این زمینه قابل تقدیر و قدردانی است.

سیدمهدی بیان کرد: استان اردبیل سوژه ها و برنامه های بسیار خوبی برای نقل ازهای فاخر در شبکه های سراسری دارد که نیاز است در این زمینه خبرنگاران و مدیران مرکز صدا و سیمای اردبیل و باشگاه خبرنگاران جوان اهتمام ویژه ای داشته باشند چرا که سوژه ها و برنامه های اردبیل باید همیشه در شبکه های سراسری پخش شود.

وی از راه اندازی خبرگزاری صدا و سیما در مراکز استان ها خبر داد و اظهار کرد: انتظار می رود مدیران خبر صدا و سیما نسبت به خبر مکتوب و سایت خبرگزاری اهتمام ویژه ی داشته باشند و در این زمینه همگام با بسیاری از خبرگزاریها حرکت کنند.

رئیس خبرگزاری سازمان صدا و سیما تصریح کرد: یکی از اولویتهای صدا و سیما تولید مستندهای خبری است که باید خبرنگاران برای این امر آموزشهای مختلفی را ببینند تا با تولید مستندهای خبری فاخر بخش خبری صدا و سیمای اردبیل را تقویت کنیم.

سیدمهدی از برگزاری دوره های آموزشی خبرنویسی و نقل ازگری از مراکز استانها خبر داد و بیان کرد: هم اکنون در کشور و جهان خبر مکتوب از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است که نیاز است مراکز استانها در این زمینه تلاش و برنامه ریزی هدفمندی انجام دهند.

خبرنگاران صدا و سیمای اردبیل ظرفیت بالایی برای انعکاس و تولید نقل ازهای فاخر دارند

مدیر خبر صدا و سیمای مرکز اردبیل نیز با بیان اینکه خبرنگاران صدا و سیمای مرکز اردبیل ظرفیت بالایی برای انعکاس و تولید نقل ازهای فاخر در بخشهای متفاوت دارند٬ بیان کرد: اگر زمینه حمایتهای همه جانبه از خبرنگاران انجام شود و دغدغه ها و مشکلات این قشر تلاشگر برطرف شود شاهد درخشش هر چه بیشتر خبر مرکز صدا وسیمای اردبیل در کشور خواهیم بود.

علی فهیمی افزود: بسیاری از اولویت های خبر صدا و سیمای مرکز اردبیل تولید نقل ازهای خبری فاخر با محوریت فرهنگی و اجتماعی است و در این زمینه خبر اردبیل تمام تمهیدات لازم را انجام داده تا بتواند با تولید این نقل ازها رضایت همه جانبه مردم را جلب کند.

وی با اشاره به اینکه صدا وسیمای مرکز اردبیل به ویژه در تهیه خبر در عزاداری ماه محرم و انعکاس رویداد بزرگ تاسوعا و عاشورای حسینی بسیار موفق بوده است٬ افزود: در این زمینه با همکاری و حمایت همه جانبه مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل و تلاش مدیران و خبرگزاریها تجمع تاسوعا و عاشورای حسینی به نحو احسن در شبکه های سراسری و برون مرزی انعکاس یافت که این امر قابل تحسین است.

مدیر خبر صدا و سیمای مرکز اردبیل از برنامه ریزی برای تولید نقل ازهای خبری با موضوعات متفاوت در صدا سیمای مرکز اردبیل خبر داد و تصریح کرد: خبر اردبیل با وجود محدودیت مالی توانسشه رضایت اقشار متفاوت مردم را به خود جلب کند و در این زمینه تاکنون تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با تولید نقل از هایی که با محوریت برنامه ها و مشکلات مردم است گام بزرگی در رضایت مردم برداریم.

فهیمی اظهار کرد: سایت خبرگزاری صدا و سیمای اردبیل نیز با اهتمام مدیرکل صدا سیمای مرکز اردبیل راه اندازی شده است و در این زمینه تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا جدیدترین خبرهای استان را در سریعترین زمان ممکن درج کنیم و بتوانیم رقابتی همه جانبه با سایر خبرگزاریها داشته باشیم.

وی افزود: خبر صدا و سیمای مرکز اردبیل هم اکنون نسبت به سالهای گذشته پیشرفت قابل توجهی داشته و انتظار می رود با برگزاری دوره ها ی آموزشی خبر صدا و سیمای مرکز اردبیل تقویت شود که در این زمینه تمهیدات لازم و اساسی انجام شده است.

انتهای پیام/ ح

بازدید رییس خبرگزاری صدا و سیمای کشور از بافت تاریخی یزد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات