طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بصیرت چراغ راه هدایت است
"چراغ هدایت" ویژه برنامه رادیویی شهادت امام محمد باقر (ع)

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، بصیرت برگرفته از ولایت را چراغ راه هدایت در عصر کنونی خواند و گفت: بصیرت و آگاهی توام با علم، بالندگی و تعالی سازمانی را به همراه خواهد داشت.

چراغ, بصیرت, هدایت, بصیرت چراغ هدایت

چراغ, بصیرت, هدایت

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان.،سردار حسین رحیمی در جلسه شورای رشد و تعالی فرماندهی انتظامی استان، افزود: انقلاب اسلامی ما یک انقلاب عقیدتی و دینی برخواسته از نهضت عاشورای حسینی و برگرفته از مفاهیم و مضامین اسلامی است که پایه های اصلی آن، اسلام و آموزه های دینی، هدایت مدبرانه و شجاعانه امام خمینی(ره) و همراهی مردم بود.

وی پاسداری از ارزش های اسلام، قرآن و آموزه های دینی را وجه تمایز نیروهای مسلح ما، نسبت به نیروهای مسلح سایر کشورها عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی بعد از شکل گیری با سختی های زیادی از جمله، ترور شخصیت های دینی و مذهبی، جنگ تحمیلی و سایر توطئه ها روبرو بود، تصریح کرد: وجود بصیرت و دنیا بینی برگرفته از اسلام و تحت رهبری ولایت ،همواره توطئه های دشمن بر علیه کشور را خنثی کرده است.

سردار رحیمی، داشتن بصیرت و روشن ضمیری ویژه را از مهمترین خصایص نیروهای متولی حفاظت از ارزش های نظام اسلامی عنوان کردو گفت: بصیرت برگرفته از ولایت، چراغ راه هدایت در عصر کنونی است.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، تربیت مدیران و کارکنان بصیر و آگاه و معتقد را یک امر ضروری عنوان کرد و گفت: بصیرت و آگاهی توام با علم؛ بالندگی و تعالی سازمانی را به همراه خواهد داشت.

وی به توطئه ها و اقدامات کوردلانه دشمنان بر علیه انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: مقابله با دشمنان نیاز به داشتن نیروهای با بصیرت و انقلابی دارد و باید تلاش کنیم از هر فرصتی برای توسعه این روحیه در ناجا استفاده حداکثری داشته باشیم.

برگزاری سوگواره بصیرت عاشورایی در بقاع متبرکه استان اردبیل
برچسب ها: , ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات