طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیاز شاگردانم راضی هستم | کوزمین
از توافق با ایران راضی هستم | نخستین مناظره کلینتون و ترامپ؛ هیلاری

سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان روسیه گفت: آنالیز کاملی از تیم ملی فوتسال ایران داشتیم.

فوتسال, روسیه, تیم ملی, کوزمین شاگردانم راضی هستم

فوتسال, روسیه, تیم ملی, بانوان, سرمربی, کوزمین
به نقل از گروه ورزش باشگاه خبرنگاران؛کوزمین- سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان روسیه گفت: از بازیکنان تیم راضی بودم چرا که تمامی نکاتی که از آنها خواسته بودم، در زمین بازی به نمایش گذاشتند. با توجه به اینکه هر دو تیم بعد از بازی اول، مسابقه را آنالیز کردیم، شناخت خوبی از تیم ایران داشته و همین امر باعث شد تا بازی پر گل و جالب باشد. تیمم از مشکلات فنی برخوردار بود چرا که بازیکنان جوانی را در اختیار داشته و بازیکنانم باید با حضور در مسابقه بازی خود را به نمایش بگذارند و در نهایت با بررسی عملکردشان، در درفع مناطق ضعف و قوت تیم بیشتر کار کنیم.


وی در ادامه بیان کرد: سه روز پیش از سفر به ایران، بازیکنانم را در اختیار داشتم . روی خط حمله و دفاع کار کردیم. در بازی اول کارمان کمی سخت بود چرا که ارتباط و تفاهمی که باید بین مربی و بازیکن برقرار می شد، رخ نداد. اما در بازی دوم با تفکرات یکدیگر بیشتر آشنا شده و در نهایت پیروز میدان شدیم.


سرمربی تیم ملی فوتسال بانوان روسیه در ادامه بیان کرد: از ترکیب تیم ایران در بازی های آسیایی بسیار راضی بودم و بهترین ترکیب برای تیم ملی فوتسال ایران بود. بازیکنان ایران هر کدام از لحاظ فنی بسیار عالی هستند و مشکلی ندارند. فکر می کنم از لحاظ تاکتیکی دچار ضعف هستند که با رفع این مشکل می توانند در مسیر موفقی قرار بگیرند.


وی در پایان گفت:همیشه می دانیم که تاکتیک ایران چیست و طبق آن برنامه ریزی می کنیم. با توجه به زمان اندکی که داشتم، توانستم بازیکنان را برای این بازی آماده کنم.از سیستم دفاع 3 نفره راضی هستم | کونته
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات