طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
شروع هفته تربیت بدنی و ورزش
اجرای 273برنامه در هفته ی تربیت بدنی و ورزش دراستان

گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش از امروز با اجرای برنامه ورزش همگانی با حضور استاندار قم رسما شروع شد.

استاندار قم, تربیت بدنی, ورزش همگانی, شروع هفته تربیت بدنی ورزش

استاندار قم, تربیت بدنی, ورزش همگانی, قم

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛ روز 26 مهر ماه به عنوان روز تربیت بدنی و ورزش در تقویم کشورمان به ثبت رسیده و در قم این روز رسما
با اجرای ورزش صبحگاهی در حضور استاندار قم و مسؤولان استانی شروع شد.

ستاد گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در وزارت ورزش و جوانان و ادارات کل ورزش و جوانان استان ها از جمله استان قم تشکیل شده و در اولین برنامه این ستاد در قم، مراسم ویژه شروع و هفته تربیت بدنی و ورزش با اجرای ورزش صبحگاهی و همگانی انجام شد.

پیست تارتان مجموعه ورزشی شهید حیدریان قم میزبان استاندار قم، مدیر کل، معاونین و کارکنان ورزش و جوانان قم، مدیران کل دستگاه های متفاوت استان، روسا و دبیران هیآت های ورزشی و مدیران، سرپرستان ایستگاه های ورزش صبحگاهی و علاقمندان به ورزش بود.

کمپانی کنندگان در ویژه برنامه گرامیداشت روز تربیت بدنی و ورزش ابتدا به اجرای ورزش صبحگاهی، نرمش، دویدن دور پیست تارتان مجموعه ورزشی شهید حیدریان و گرم کردن پرداختند و سبعد در مراسم این روز در کنار استاندار و مسؤولان استان قم حضور یافتند.

به مناسبت گرامیداشت ماه محرم و ایام سوگواری شهادت سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و شهدای کربلا، مدیحه سرایی و عزاداری توسط یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) انجام شد و سبعد مدیر کل ورزش و جوانان استان قم به ایراد سخن پرداخت.

عابدی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم کسب مدال طلا از بازی های پارالمپیک 2016 ریودوژانیرو برزیل، به دست آوردن اولین مدال ها از مسابقات جام جهانی فوتسال، بازی های ساحلی قهرمانی آسیا و همچنین مسابقات پومسه قهرمانی دنیا را از دستاوردهای مهم ورزش قم برشمرد.

استاندار قم بیان کرد: برای ارتقاء سلامت عمومی باید همگان به مشارکت در فعالیت های ورزشی اهتمام بورزند.

در پایان ویژه برنامه روز تربیت بدنی و ورزش در مجموعه ورزشی شهید حیدریان، با حضور استاندار قم، معاون سیاسی امنیتی استاندار و مدیر کل ورزش و جوانان استان قم از مدیران و سرپرستان ایستگاه های فعال ورزش صبحگاهی در قم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود، تجلیل و قدردانی شد.


افتتاح پروژه های ورزشی توتنده و گندیخوری یاسوج در هفته تربیت بدنی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات