طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
حضور کم نظیر عاشورائیان در تجمع بزرگ حسینیه ایران
تجمع بزرگ هیئت های مذهبی در حسینیه ایران

بیش از 45هزار نفر در اجتماع عاشورائیان یزد حسینیه ایران کمپانی کردند.

تجمع بزرگ یزد, عزاداران یزدی, یزد حسینیه ایران, کم نظیر عاشورائیان تجمع حسینیه ایران

تجمع بزرگ یزد, عزاداران یزدی, یزد حسینیه ایران, تجمع 13 محرم

مسئول دبیرخانه یزد حسینیه ایران در مصاحبه با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ از حضور بیش از 45 هزار نفر در اجتماع عاشورائیان یزد حسینیه ایران خبر داد و گفت: استقبال چشم گیر مردم از این برنامه نشان دهنده ارادت و اعتقاد راسخ مردم این دیار به ائمه اطهار می باشد که برگرفته از هویت اصیل مردمان یزداست.


سید حسن حسینی همچنین از حرکت هیئت سادات و رؤسای هیئت های عزاداری و علما از مسجد ملا اسماعیل به صورت دسته عزا و حمل نخل امام حسین ع به سوی حسینیه امیرچقماق خبر داد که به دلیل ازدحام بیش از حد جمعیت، نخل به جایگاه نرسید.


وی افزود: همچنین برپایی موکب های پذیرایی توسط هیئت های عزاداری در طول مسیر و پخت و توزیع بیش از 95 هزار غذای نذری و شربت و چای و . . . از اقدامات دیگر این مراسم بود.


حسینی گفت: یکی از دلایل بستن جایگاه در چهار راه امیرچقماق، عملیات عمرانی حسینیه بود که انشاء الله در سال آینده این برنامه در حسینیه امیرچقماق برگزار خواهد شد.


مسئول دبیرخانه یزد حسینیه ایران اضافه کرد: حضور و حمایت تمام سلایق و گروه ها در این مراسم و همچنین کنارگذاشتن علم هیئت ها و عزاداری تحت یک علم توسط عزاداران محترم، از مناطق قوت برنامه امسال بود و حتما با مشورت صاحبان فکر و اندیشه در سال آینده کاستی های این مراسم برطرف می شود.


حسینی از علما و روحانیت معزز، تمامی عزاداران، هیئت ها، مسئولان استان بویژه بیت سومین شهید محراب، صداوسیما و همه کسانی که دراین حرکت عظیم سهیم بودند قدردانی و از خداوند متعال طلب اجر نمود.


تصویر شوخی کم نظیر کاربران ایرانی با فوق ستاره فوتسال برزیل
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات