طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

سالانه 25 هزار زائر از اردبیل به نقاط عملیاتی کشور اعزام می شوند
اعزام 200 نفر از دانش آموزان اردبیلی به نقاط عملیاتی کشور

معاون اجرایی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: سالانه 25 هزار نفر از اقشار متفاوت در قالب کاروان راهیان نور از استان اردبیل عازم نقاط عملیاتی جنوب و شمال غرب کشور می شوند.

مناطق, عملیاتی, اردبیل, سالانه زائر اردبیل نقاط عملیاتی کشور اعزام

مناطق, عملیاتی, اردبیل, سالانه, زائران, اعزام

به نقل از اردبیل؛ شفیع حسینی افزود: سالانه 25 هزار نفر در قالب کاروان راهیان نور به نقاط عملیاتی کشور اعزام می شوند که 14 هزار نفر از این تعداد دانش آموز و 2هزار دانشجو هستند که در سنین نوجوانی و جوانی با فرهنگ ایثار و شهادت و میراث عظیم دوران دفاع مقدس آشنا می شوند.

وی با بیان اینکه دشمنان در جنگ فرهنگی تمام توان خود را به کار گرفتند تا ملت ایران به ویژه جوانان را با یاس و ناامیدی روبه رو کنند، بیان کرد: تلفاتی که ما امروز به علت برخی بی بصیرتی ها در جنگ فرهنگی با دشمن می دهیم بسیار بالاتر و بیشتر با دوران دفاع مقدس است به طوری که مقام معظم رهبری نیز بارها در باب این دغدغه جدی سخن به میان آورده و ضرورت تقویت مبانی اخلاقی و دینی، اعتقادی و ارزشی را متذکر شده است.

وی با یادآوری اینکه باید همه در این شبیه خون فرهنگی و تهاجم گسترده دشمن احساس مسؤولیت کرده و سعی کنیم تا سیره و سلوک مکتب اسلام و راه شهدا را به عنوان تنها راه نجات بخش در پیش بگیریم، افزود: باید در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کارهای ارزشمند و اساسی مدنظر قرار گیرد تا بتوانیم در این سنگر نیز دشمنان را بیش از هر زمان دیگر ناامید کنیم.

اعزام دانش آموزات تربت جامی به نقاط عملیاتی غرب کشور
facebook google telegram twitter whatsApp