طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیهیچ وقت به داور اعتراض نمی کنم | شمسایی
برچسب ها:
همه باید به تیم ملی کمک کنیم/به خاطر هیجان بازی به داور اعتراض کردم | کاظمی

مربی بازیکن تیم فوتسال تاسیسات دریایی گفت: نیاز اساسی به کسب سه امتیاز مقابل فرش آرا داشتیم.

خبرگزاری ایسنا: وحید شمسایی در خصوص بازی تیمش مقابل فرش آرای مشهد عنوان کرد: بازی سختی بود. با توجه به اینکه نیاز اساسی به سه امتیاز بازی مقابل فرش آرا داشتیم به لطف خدا و عملکرد خوب بازیکنان موفق شدیم با تک گلی که در نیمه نخست بازی به ثمر رساندیم در شهر مشهد مقابل تیم جوان و خوب شاگردان مرتضایی به پیروزی برسیم.

وی ادامه داد: همیشه بازی کردن در مشهد برای تیم های حاضر در لیگ برتر فوتسال کشور سخت و دشوار بوده است. در این دیدار هم تیم فرش آرا مشهد عملکرد بسیار خوبی داشت و متاسفانه فرصت های زیادی در جریان بازی داشتیم که نتوانستیم به گل تبدیل کنیم.

شمسایی درخصوص حضور پرشور هواداران خراسانی در این دیدار بیان کرد: در سیل عظیم تماشاگران مشهدی پیروزی مقابل نماینده این شهر بسیار دشوار است. خوشبختانه با تمام این وجود موفق شدیم مقابل فرش آرا جوان به پیروزی برسیم.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتسال درخصوص درگیری هایی که در جریان بازی توسط کادر فنی این تیم رخ داد اظهار کرد: متوجه این موضوع نشدم اما اگر این اتفاق رخ داده است حتما خطا از جانب کادر فنی ما بوده و از جریان بازی اخراج شده است.

سرمربی تیم تاسیسات دریایی درخصوص داوری این دیدار خاطرنشان کرد: داوری خوب بود،هر اتفاقی که در جریان بازی رخ بدهد به داوری اعتراض نمی کنم و همیشه به این موضوع احترام می گذارم.

اعتراض شدید کی روش به داور بازی ایران _قطر فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp