طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیبرای کسب برد به مصاف بارسلونا می رویم | گواردیولا
برچسب ها:
با احترام کامل و برای کسب 3 امتیاز به مصاف چین می رویم | کی روش

سرمربی منچسترسیتی اظهار کرد تیمش برای کسب سه امتیاز به مصاف بارسلونا در نوکمپ به میدان می رود.

خبرگزاری ایسنا: به نقل از گاردین، منچسترسیتی چهارشنبه شب در یکی از حساس ترین بازی های این هفته مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برابر بارسلونا در ورزشگاه نوکمپ به میدان خواهد رفت. شاگردان پپ گواردیولا در سه دیدار اخیرشان در کلیه رقابت ها طعم برد را نچشیدند و اکنون در حالی به مصاف  بارسلونا می روند که این بازی مصاف گواردیولا با تیم پیشین خود است.

گواردیولا با اعلام این که سیتی برای برد به زمین بارسا خواهد رفت، در مورد این دیدار اظهار کرد: نمی دانم پس از سه نتیجه ضعیف، کسب تساوی در زمین بارسلونا نتیجه خوبی برای ما باشد یا خیر ولی ما برای برد به میدان خواهیم رفت. شاید اگر بارسلونا در بهترین فرم خود باشد، کسب یک تساوی نتیجه خوبی محسوب شود ولی بدون توجه به تیم حریف می خواهیم بهترین نمایشمان را جلوی بارسلونا ارائه بدهیم و به برد برسیم. هیچ وقت در فلسفه مربیگری من این نبوده که در یک بازی برای تساوی به میدان برویم. در زمین گلاسکو پیروز نشدیم و این به این معناست که بهتر است در زمین بارسلونا پیروز شویم تا شرایط گروه پیچیده نشود. بازی سختی در آلمان برابر بوروسیا مونشن گلادباخ خواهیم داشت و به همین خاطر نیاز است نگذاریم بازی حساس شود.

پپ ادامه داد: چهار بازی از لیگ قهرمانان اروپا باقی مانده است و باید حداقل دو بازی را با دو برد به پایان برسانیم. باید 6 امتیاز کسب کنیم تا به مرحله پس صعود کنیم. تلاش می کنیم نخستین سه امتیاز را در بازی برابر بارسلونا بگیریم.

گواردیولا که از ابتدای فصل جاری هدایت منچسترسیتی را بدست گرفته است در ادامه نیز گفت: تیم های زیادی نبودند که در سال های اخیر به نوکمپ رفتند و دست پر از زمین خارج شدند. با بازیکنانم صحبت خواهم کرد که چطور برابر آنها قرار بگیریم. فرمول خاصی برای این بازی ندارم. می خواهیم همان طوری بازی کنیم که هستیم و در بازی های گذشته بازی کردیم. البته این را باید بدانیم که برابر چه تیمی بازی می کنیم.

منچسترسیتی در بازی قبلی برابر اورتون دو ضربه پنالتی را از دست داد. یکی را کوین دی بروین در نیمه نخست و دیگری را سرخیو آگوئرو در نیمه دوم از دست دادند. سرمربی سیتی درباره این که چه کسی پنالتی زن نخست این تیم خواهد بود نیز اظهار کرد: هر بازیکنی که مسئولیت زدن ضربه پنالتی را بر عهده بگیرد، خوشحال می شوم ولی آگوئرو همچنان پنالتی زن اول ماست. در بازی با اورتون او از ابتدا در ترکیب قرار نداشت و به همین خاطر دی بروین پنالتی را زد. هر زمان آگوئرو در زمین باشد او پنالتی زن اول ما خواهد بود.

گواردیولا در پایان در پاسخ به این سوال که چرا آگوئرو از ابتدا در ترکیب سیتی قرار نگرفت نیز گفت : او از بازی های ملی برگشته و خسته بود و تنها یک جلسه با ما تمرین کرد. به همین خاطر ترجیح دادیم او از ابتدا بازی نکند.

برای برد به مصاف پرسپولیس می رویم | ویسی
facebook google telegram twitter whatsApp