طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریعلی نصیریان به «چشمان خیس پروانه ها» پیوست
چرا علی نصیریان بازی در «شهرزاد» را پذیرفت؟

پیش تولید فیلم سینمایی «چشمان خیس پروانه ها» در حال انجام است و با انتخاب کامل عوامل و بازیگران فیلمبرداری بزودی شروع خواهد شد.

روزنامه بانی فیلم: پیش تولید فیلم سینمایی «چشمان خیس پروانه ها» در حال انجام است و با انتخاب کامل عوامل و بازیگران فیلمبرداری بزودی شروع خواهد شد.

«چشمان خیس پروانه ها» عنوان فیلم سینمایی جدید پرویز شیخ طادی است که پیش تولید آن از اوایل ماه جاری شروع شده و با انتخاب کامل عوامل پشت دوربین و بازیگران، اوایل آبان مقابل دوربین خواهد رفت.

بازیگران ایرانی, علی نصیریان, بازیگران ایرانی, علی نصیریان چشمان خیس پروانه پیوست

بازیگران ایرانی, علی نصیریان


علی نصیریان نخستین بازیگری است که گروه تولید این فیلم به تازگی با وی به توافق رسیده اند. این بازیگر پیش از این در فیلم سینمایی «شکارچی شنبه» با شیخ طادی تجربه همکاری داشته و «چشمان خیس پروانه ها» دومین همکاری مشترک این دو محسوب می شود. مجموعه «شهرزاد» حسن فتحی آخرین حضور علی نصیریان در زمینه بازی محسوب می شود که این روزها سری جدید آن بدون حضور این بازیگر مقابل دوربین رفته است.

سایر بازیگران فیلم جدید شیخ طادی نیز بزودی انتخاب خواهند شد.

فیلمبرداری به طور کامل در تهران انجام می شود و تمامی لوکیشن ها نیز تاکنون انتخاب شده است.

«چشمان خیس پروانه ها» روایتی از عواطف لطیف کودکان سرزمین مان است و با دیدگاهی دراماتیک و متفاوت، فرهنگ عاشورای حسینی را به عکس می کشد.

این فیلم با نام «سفر اسماعیل» موفق به اخذ پروانه ساخت از اداره کل نظارت و ارزشیابی امور سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شده و به احتمال فراوان نخستین نمایش آن نیز در جشنواره سی و پنجم فیلم فجر خواهد بود.

آخرین ساخته شیخ طادی در سینما به فیلم سینمایی «روزهای زندگی» برمی گردد که در جشنواره فیلم فجر، جشنواره دفاع مقدس و جشن خانه سینما با استقبال خوبی از سوی هیأت داوران مواجه شد و جوایز متعددی را کسب کرد.

«شکارچی شنبه»، «دایناسور»، «سینه سرخ»، «پشت پرده ی مه»، «روایت سه گانه» (اپیزود اول، یک آرزوی کوچک) و «دفتری از آسمان» دیگر ساخته های سینمایی این کارگردان محسوب می شوند.

محمد نجفی زاده تهیه کنندگی «چشمان خیس پروانه ها» را برعهده گرفته است.

علی نصیریان و رضا یزدانی مهمانان ویژه برنامه عید قربان «دورهمی»
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات