طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیکاهش بدهی های کلان باشگاه پرسپولیس به 100 میلیارد تومان
بدهی 35 میلیارد تومانی راه آهن اردبیل

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس میزان بدهی های این باشگاه را بالغ بر بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت : در حال حاضر با مدیریت خوبی که انجام داده ایم این بدهی به ۱۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

حمید گرشاسبی, هفته تربیت بدنی, عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس, بدهی کلان باشگاه پرسپولیس میلیارد تومان

حمید گرشاسبی, هفته تربیت بدنی, عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس, بدهی باشگاه پرسپولیس

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، حمید گرشاسبی، عضو هیات رییسه پرسپولیس در همایش پیاده روی امروز (دوشنبه) کارکنان وزارت ورزش و جوانان در هفته "تربیت بدنی"، در رابطه با آخرین حالت پرسپولیس از نظر اسپانسر اظهار کرد: در حال حاضر مشکلی از نظر اسپانسر مشکلی باشگاه پرسپولیس ندارد و بحث تبلیغات دور زمین نیز که با مشکل مواجه شده بود، خوشبختانه طی جلسه ای که روز گذشته به همراه سرپرست پرسپولیس، مدیرعامل باشگاه استقلال و مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال داشتیم به توافقات خوبی رسیدیم که بحث تبلیغات لیگ برتر فوتبال را حل کنیم و دیگر مشکلی برای تبلیغات سامانه هواداری نداشته باشیم. در این زمینه هماهنگی های لازم به دست آمده است تا دوباره برنامه اسپانسر به اجرا در آید. البته این منوط به همکاری خوب سازمان صدا و سیما است که قرار شده تاج در این زمینه پیگیری های لازم را به طور جد انجام دهد تا مشکلی دیگر از نظر تبلیغات نداشته باشیم.

وی در خصوص حالت بیرانوند و فراخوانده شدن وی به دادگاه، گفت : در این زمینه مورد خاصی نبوده و اگر مشکل خاصی درباره بازیکنان ایجاد شده باشد تا به الان چیزی به ما اعلام نشده است.

عضو هیات رییسه پرسپولیس درباره آخرین حالت پرسپولیس، خاطر نشان کرد: برخی از علاقمندان و به ویژه رسانه ها اگر به مسائل حاشیه ای عمده نپردازند تیم پرسپولیس سیر صعودی خوبی را طی می کند و سرمربی تیم با هماهنگی که با کادرفنی دارد این تیم را برای موفقیت در لیگ برتر هدایت می کند. حتما همه تیم های بزرگ به ویژه پرسپولیس در اوج شکوفایی قرار دارند و اگر حاشیه ای به بازیکنان و به ویژه باشگاه وارد نشود، هیات مدیره با هماهنگی مدیرعامل سعی می کند تا روند رو به رشد را حفظ کند. در حال حاضر شرایط خوبی در باشگاه پرسپولیس حاکم است و سیر موفقیت آمیز خود را در لیگ طی می کند.

وی در پایان سخنان خود در رابطه با بدهی های باشگاه پرسپولیس، تصریح کرد: باشگاه پرسپولیس در گذشته بدهی های کلانی داشت و این بدهی ها در پرسپولیس به حدی تلمبار شده بود که واقعا باشگاه را دچار مشکلات زیادی کرده بود. ما سعی کردیم طوری این بدهی ها را مدیریت کنیم که برخی از آنها به صورت توافقی حل شد و برخی دیگر از بدهی ها را هم را پرداخت کردیم. زیاد بدهی های باشگاه پرسپولیس مربوط به بدهی های مالیاتی و سایر موارد بود. باشگاه پرسپولیس بالای ۱۰۰ میلیارد تومان بدهی داشت که با مدیریت خوبی که انجام دادیم در حال حاضر این بدهی به حدود ۱۰۰ میلیارد تومان رسیده است که امیدواریم که بتوانیم این بدهی را نیز به خوبی مدیریت کنیم.

منبع: ایسنا

پرداخت 6 هزار میلیارد تومان بدهی به تامین اجتماعی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات