طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اعزام تیم المپیاد کرمانشاه به مسابقات ملی مهارت
اعزام کونگ فوکاران خوزستانی به مسابقات انتخابی تیم ملی

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه گفت : تیم المپیاد استان در 18 رشته در قالب 21 نفر به هفدهمین مسابقات ملی مهارت اعزام می شود .

مسابقات, کرمانشاه, مهارت, اعزام تیم المپیاد کرمانشاه مسابقات ملی مهارت

مسابقات, کرمانشاه, مهارت, المپیاد کرمانشاه

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ؛داود ناصری امید گفت : منتخبین اعزامی این مسابقات در دو مرحله مسابقات شهرستانی و استانی کمپانی کرده و انتخاب شده اند.

وی گفت: امسال تیم المپیاد استان در 18 رشته آجر چینی، کاشی کاری دیوار و کف، کنترل صنعتی، مکاترونیک، فناوری مد، تاسیسات الکتریکی، کابینت سازی، جوشکاری و طراحی توسعه وب، آکواترونیک، اتصالات چوبی، الکترونیک، طلا و جواهر سازی، صافکاری خودرو، طراحی فضای سبز، طراحی مهندسی مکاترونیک، قنادی و نقاشی خودرو به همراه 19 نفر کارشناس و 3 نفر عوامل اجرایی در این مسابقات کمپانی خواهند کرد.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای کرمانشاه اضافه کرد : کمپانی کنندگان به همراه کارشناسان همراه از 30 مهر ماه برای کمپانی در مرحله کشوری مسابقات ملی مهارت اعزام خواهند شد .

مرحله کشوری مسابقات ملی مهارت از دوم تا پنجم آبان ماه سال جاری در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کرج با رقابت کمپانی کنندگان برگزار خواهد شد و برگزیدگان این مسابقات به مسابقات جهانی 2017 که در ابوظبی برگزار می شود، اعزام خواهند شد.

اعزام تیم کاراته استان یزد بِه مسابقات انتخابی تیم ملی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات