طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیدر پست هافبک دفاعی بازی می کنم | شجاعیان

در پست هافبک دفاعی بازی می کنم | شجاعیان

کارت پستال نابهنگام آلاردایس به بازیکنان انگلیس

بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: به خاطر پست بازی ام در تیم ملی، در گسترش فولاد هم در پست هافبک دفاعی بازی می کنم.

خبرگزاری ایسنا: "داریوش شجاعیان" درباره برتری سه بر صفر گسترش فولاد مقابل پدیده، اظهار کرد: خوشبختانه توانستیم پس از چندین هفته بدشانسی، به برتری برسیم. در این دیدار سه گل به ثمر رساندیم، ولی چهار پنج موقعیت خطرناک گلزنی را هم از دست دادیم.

وی با بیان این که این برد زمینه ساز پیروزی های آینده است، افزود: باید تمام تلاش مان را انجام دهیم تا این روند رو به رشد را حفظ کرده و به رتبه های بالای جدول دست یابیم.

شجاعیان با بیان اینکه گسترش فولاد در بحران قرار نداشت، اظهار کرد: به خاطر عدم نتیجه گیری، هیچ گونه فشاری از سوی کادرفنی و مدیریت باشگاه روی بازیکنان نبود، ما فوتبال خوبی بازی می کنیم و تنها در نتیجه گیری با مشکل مواجه بودیم که با توجه به نتیجه امروز، این مشکل هم مرتفع شده است.

این بازیکن گسترش فولاد با اشاره به این که از عملکردش رضایت دارد، گفت: نسبت به ابتدای فصل وضعیتم بهتر شده و امیدوارم در آینده هم عملکرد خوبی داشته و بتوانم به تیم ملی هم کمک کنم.

او در پایان درباره تغییر پست خود در این تیم گفت: به خاطر پست بازی ام در تیم ملی، در گسترش فولاد هم در پست هافبک دفاعی بازی می کنم.

از صحبت درباره پست بازی ام خسته شدم | رونی
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات