طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

پرستاران آموزه های پزشکی را به جامعه منتقل کنند
حضور 250 نفر از جامعه پزشکی در همایش پدافند غیرعامل

مرجع تقلید شیعیان گفت: پرستاران آموزش های پزشکی را به ویژه در بخش جلوگیری از بیماری ها به جامعه منتقل و آموزش دهند و از این حیث نقش معلم گونه در جامعه ایفا می کنند.

پرستاران, مرجع تقلید شیعیان, سلامت روان, پرستاران آموزه پزشکی جامعه منتقل

پرستاران, مرجع تقلید شیعیان, سلامت روان, جوادی آملی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم؛ آیت الله عبدالله جوادی آملی با اشاره به ضرورت توجه به سلامت روح و روان در کنار توجه به سلامت جسم بیان کرد: انسان یک موجود ابدی است و مرگ تنها پلی برای رسیدن به ابدیت به حساب می آید.

مرجع تقلید شیعیان عنوان کرد: باید به این نکته توجه شود که بدن تنها مرکب و ابزار است و جان ما، راکب این مرکب است و با دور کردن شرک از جان سلامت روح تضمین می شود.

آیت الله جوادی آملی تصریح کرد: آن چیزی که پس از مرگ برای انسان باقی می ماند همین جان اوست، لذا باید برای سلامت آن رابطه خود با خداوند را تقویت کنیم و شرک خفیه را از جان خود دور کنیم.

وی اظهار کرد: حقیقت توحید نفی شرک را به همراه دارد چراکه منشأ همه اختلافات همین شرک است و با دور کردن شرک و پیوند با توحید جامعه به آرامش خواهد رسید.

آیت الله جوادی آملی پرستاری را شغلی مشکل دانست و گفت: این شغل با آنکه دشواری های زیادی دارد ولی ثواب فراوانی هم دارد چراکه آن ها تأمین سلامت مردم را که از بهترین نعمت هاست را تأمین و مراقبت می کنند.

در پایان خاطرنشان کرد: پرستاران آموزش های پزشکی را به ویژه در بخش جلوگیری از بیماری ها به جامعه منتقل و آموزش دهند و از این حیث نقش معلم گونه در جامعه ایفا می کنند.

نظارت مراکز ترک اعتیاد در شان بسیج جامعه پزشکی نیست
facebook google telegram twitter whatsApp