طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
فرهنگی و هنریعکس های تشییع پیکر سعید کشن فلاح در حوزه هنری
زمان مراسم تشییع پیکر کشن فلاح اعلام شد

مراسم تشییع پیکر سعید کشن فلاح استاد عرصه تئاتر هنر ایران، در حوزه هنری در حال برگزاری است.

به نقل از خبرنگار حوزه سینماگروه فرهنگیباشگاه خبرنگاران جوان؛ مراسم تشییع پیکر سعید کشن فلاح استاد عرصه تئاتر هنر ایران، در حوزه هنری در حال برگزاری است.


در ابتدای این مراسم که با حضور خانواده این هنرمند فقید، مهدی شفیعی و نیز تعدادی از پیشکسوتان اهالی تئاتر از جمله ایرج راد، محمود عزیزی و مدیران تماشاخانه ها برگزار می شود، آیاتی از قرآن کریم تلاوت شد.

به علت همزمانی این برنامه با ایام سوگواری محرم، بخشی از مراسم تشییع هنرمند و مدرس هنر ایران سعید کشن فلاح به مداحی و مرثیه خوانی برای سالار شهیدان اختصاص داشت.

در این مراسم، رسالت بوذری (مجری)، از برادران شهید و درگذشته کشن فلاح یاد کرد.

محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری بعد از قرائت بخشی از زیارت عاشورا و عرض تسلیت به خانواده این هنرمند مرحوم و جامعه هنری گفت: امیدوارم خداوند روح بزرگوار مرحوم کشن فلاح را با حضرت امام حسین (ع) و برادر شهیدشان محشور نماید.

وی افزود: آن مرحوم دارای شخصیتی مومن و مجاهد بود. متاسفم که الآن باید از ایشان با فعل ماضی یاد کنم. وی همیشه در حال کار و تلاش و خدمت به مردم و هنر کشور بود. با شهرت بیگانه بود و به همین علت رسانه های ما به یک انتشار خبر درگذشت و اعلام مراسم تشییع اکتفا کردند!

حوزه هنری, سعید کشن فلاح, استاد تئاتر, تشییع پیکر سعید کشن فلاح حوزه هنری

حوزه هنری, سعید کشن فلاح, استاد تئاتر, هنرمند فقید تئاتر, تشییع پیکراستاد تئاتر, تشییع پیکر, هنرمند فقید تئاتر, تشییع پیکر سعید کشن فلاح حوزه هنری
هنرمند فقید تئاتر, حوزه هنری, استاد تئاتر, تشییع پیکر سعید کشن فلاح حوزه هنری
ادامه دارد/

تسلیت اینستاگرامی هنرمندان در پی درگذشت سعید کشن فلاح اینستاپست
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات