طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

قدردانی از برگزیدگان اولین جشنواره زیست فناوری
اهدای جوایز نفیس به برگزیدگان جشنواره دانش آموزی زیست فناوری

برگزیدگان اولین جشنواره زیست فناوری دانش آموزی مازندران قدردانی شدند.

ساری, ریست فناوری, برگزیدگان جشنواره, قدردانی برگزیدگان جشنواره زیست فناوری

ساری, ریست فناوری, برگزیدگان جشنواره, جشنواره زیستی

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ساری ،محسن آسوری، رئیس پژوهشکده شمال انستیتو پاستور ایران در اولین جشنواره زیست فناوری دانش آموزی مازندران گفت: برگزیدگان اولین جشنواره زیست فناوری دانش آموزی مازندران قدردانی شدند.

آسوری با بیان اینکه انستیتوپاستور ایران علاوه بر آمل، در تهران، شمیران، کرج و اکینلوی همدان به ارائه خدمات متفاوت مشغول است، افزود: جشنواره زیست فناوری دانش آموزی استان مازندران برای اولین بار توسط پژوهشکده شمال با همکاری اداره کل آموزش و پرورش مازندران با حمایت و هدایت ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار شد.

وی با بیان اینکه برگزاری اولین بار این طرح با سختی هایی همراه است، گفت: یکی از مهم ترین اهداف این طرح، ترویج زیست فناوری در جامعه و حمایت از دانش آموزان علاقمند و مستعد در این حوزه است.

رئیس پژوهشکده شمال انیستیتو پاستور ایران با بیان اجرای این طرح بین دانش آموزان پیش دبستانی تا پایان متوسطه در مازندران، افزود: امید داریم با حمایت مسؤولان استانی، مدیران شهرستانی آموزش و پرورش و مشارکت مدارس و پژوهش سراهای دانش آموزی در شهرستان ها دانش آموزان علاقمند و توانمند در رشته زیست فناوری شناسایی شده و با آموزش های نظری و عملی مهارت های لازم را کسب کنند.

آسوری گفت: برگزیدگان اولین جشنواره زیست فناوری دانش آموزی مازندران آذر امسال در جشنواره ملی به میزبانی تهران که از سوی ستاد توسعه زیست فناوری برگزار می شود، کمپانی می کنند.

وی افزود: این پژوهشکده از سال 1373 با تلاش گروهی از خیران شهرستان آمل در زمینی به مساحت 23 هزار متر مربع شروع به کار کرده و در حوزه های آموزشی، پژوهشی، تولیدی، تشخیص تخصصی، مرکز رشد و رایانش زیستی به پنج استان مازندران، گیلان، گلستان، سمنان و اردبیل در شمال کشور خدمات می دهد.

.

برگزیدگان مسابقات آثار چاپی شانزدهمین جشنواره صنعت چاپ
facebook google telegram twitter whatsApp