طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری همایش پیاده روی درشادگان
برگزاری همایش پیاده روی خانواده در بشاگرد

یس اداره ورزش و جوانان شادگان گفت : اجرای این برنامه های فرهنگی ورزشی در راستای ایجاد نشاط و شادابی و سلامتی در هفته تربیت بدنی و ورزش در شهرستان شادگان اجرا خواهد شد.

همایش پیاده روی, برنامه فرهنگی, خوزستان, برگزاری همایش پیاده درشادگان

همایش پیاده روی, برنامه فرهنگی, خوزستان, شادگان, نشاط, هفته تربیت بدنی
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، خلیل آمله رئیس اداره ورزش و جوانان شادگان ضمن تبریک هفته تربیت بدنی، از این هفته به عنوان فرصت مناسبی برای تقویت برنامه های ترویجی در حوزه ورزش یاد کرد و بر اهمیت این هفته به جهت توسعه و گسترش فرهنگ ورزش در بین آحاد مردم و نقش کلیدی آن در تأمین سلامت جسمی تاکید داشت.

وی خاطرنشان کرد: دیدار ورزشکاران با امام جمعه، غبارروبی مزار شهدا، دیدار با خانواده شهدای ورزشکار، دیدار ورزشکاران و مسئولان هیئت ها با فرماندار، همایش پیاده روی، مسابقات آمادگی جسمانی بانوان، مسابقات فوتسال تقدیر و معرفی هیئت های ورزشی و باشگاه های دارای مجوز برتر به استان از جمله برنامه های اجرایی اداره ورزش و جوانان شادگان در این هفته است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شادگان افزود: اجرای این برنامه های فرهنگی ورزشی در راستای ایجاد نشاط و شادابی و سلامتی در هفته تربیت بدنی و ورزش در شهرستان شادگان اجرا خواهد شد.

وی در پایان گفت: هفته تربیت بدنی و ورزش روز تذکر بر قدر دانستن سلامتی است و سلامتی هدیه ای الهی است که به خود فرد تعلق ندارد بلکه به خانواده و جامعه تعلق داشته و تنها راه حفظ این هدیه الهی ورزش و تحرک جسمانی است.

برگزاری همایش پیاده روی کارکنان سازمان صنعت، معدن و تجارت
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات