تعطیلی قدیمی ترین برنامه صبحگاهی سیما

تاریخ انتشار پست : 1395-7-26 دسته : فرهنگی و هنری
تعطیلی سه روزه تمرین استقلالی ها / برنامه تمرین فردای شاگردان منصوریان

«فضل اله شریعت پناه» درباره برنامه صبح گاهی «علی ضیاء» و جزئیات آن گفت: این برنامه قرار بود از ابتدای همین هفته روی آنتن برود که متاسفانه مشکلات مالی اجازه این کار را به ما نداد.

خبرگزاری فارس: مدیر گروه اجتماعی شبکه یک سیما جزئیات برنامه جدید «علی ضیاء» در این شبکه را اعلام کرد.

صبح بخیر ایران, برنامه تلویزیونی, صبح بخیر ایران, تعطیلی قدیمی برنامه صبحگاهی سیما

صبح بخیر ایران, برنامه تلویزیونی

«فضل اله شریعت پناه» درباره برنامه صبح گاهی «علی ضیاء» و جزئیات آن گفت: این برنامه قرار بود از ابتدای همین هفته روی آنتن برود که متاسفانه مشکلات مالی اجازه این کار را به ما نداد.


وی ادامه داد: در حال حاضر گروه آماده است و فقط دکور کار مانده و اینکه از کی برنامه روی آنتن برود. متاسفانه این روزها سازمان صداوسیما با مشکلات مالی مواجه است و همین موضوع باعث شده که پخش برنامه به تعویق بیفتد و احتمالا از شنبه هفته آینده برنامه به روی آنتن خواهد رفت.

شریعت پناه تصریح کرد: دکور این برنامه و شکل و شمایل آن کاملا مختلف با برنامه های دیگر است و تا به حال دیده نشده است. این برنامه که «فرمول یک» نام دارد، از بخش های مختلفی نظیر کارشناس و مهمان برخوردار است و ریتم تندی دارد که متناسب با ساعات اولیه صبح به مخاطبان خود امید، زندگی، حرکت و دل گرمی می دهد. به همین علت هم نام «فرمول یک» برای آن انتخاب شد.

وی درباره ساعت پخش برنامه نیز توضیح داد: «فرمول یک» هر روز از ساعت ۶:۳۰ بامداد شروع و تا ۸:۱۰ ادامه خواهد داشت. هر بخش هم به یکسری از مخاطبان اختصاص خواهد داشت. به عنوان مثال ساعت ۶ متعلق به آن دسته از مخاطبانی است که دانشجویان یا دانش آموزان هستند و یا ساعت هفت و یا هفت و نیم متعلق به مادران و یا بازنشسته هاست.

 مدیر گروه اجتماعی شبکه یک سیما همچنین درباره شباهت میان برنامه فرمول یک با ویتامین سه نیز گفت: شاید این دو برنامه شباهت هایی به هم داشته باشند چون هنوز روی آنتن نرفته است ولی شبکه یک ملی است ولی مجری جوان مخاطب جون را جذب می کند. مجری و مهمان ایستاده اند و المان ها فضای صبحگاهی دارند و جالب هستند.

وی تصریح کرد: ایرانگردی، موسیقی محلی، بومی و پاپ وسنتی، ورزش صبحگاهی و همگانی، کتابخوانی و بخش صبحانه بخش های دیگر برنامه هستند و مسابقه ای هم داریم و در کنارش مهمانان مردمی خواهیم داشت و به موضوعات روز و آنچه که در شبکه های خبری مورد بحث است، می پردازیم. این برنامه به تهیه کنندگی افشین حسین خانی تولید می شود و تا نوروز ادامه خواهد داشت.

وی در پایان گفت: در این بنرامه تعامل ویژه ای با مخاطبان خواهیم داشت و هر هفته یک موضوع مورد بررسی قرار خواهد گرفت.امیدوارم این برنامه نظیر برنامه های دیگر آقای ضیاء بتواند مخاطب را با خود همراه کرده و موفق باشد.

جدول پخش برنامه های صدا و سیمای مرکز مازندران چهارشنبه 24 شهریور

مطالب مشابه

مطالب تصادفی

نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد : کد امنیتی رفرش
متن دیدگاه :