طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

دانستنی های علمیاندروید 7 به کدام گوشی های موتورولا می رسد؟
دیگر نیازی بِه روت گوشی هایِ اندرویدی نداریم

اخیرا کمپانی موتورولا تایید کرد که گوشی های سری موتو z و موتو G4 قرار است بروزرسانی اندروید ۷٫۰ نوقا را در فصل چهارم سال ۲۰۱۶ دریافت کنند. اما شاید برای تان مهم باشد بدانید به جز این مدل ها چه مدل های دیگری از گوشی های هوشمند کمپانی موتورولا قرار است اندروید ۷٫۰ نوقا را دریافت کنند.

مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: اخیرا کمپانی موتورولا تایید کرد که گوشی های سری موتو z و موتو G4 قرار است بروزرسانی اندروید ۷٫۰ نوقا را در فصل چهارم سال ۲۰۱۶ دریافت کنند. اما شاید برای تان مهم باشد بدانید به جز این مدل ها چه مدل های دیگری از گوشی های هوشمند کمپانی موتورولا قرار است اندروید ۷٫۰ نوقا را دریافت کنند.

اندروید 7, اندروید 7, گوشی, اندروید گوشی موتورولا رسد

اندروید نوقا, گوشی, موتورولا, اندروید 7

برای آن ها که کنجکاو هستند باید بگوییم که موتورولا لیستی منتشر کرده و براساس آن مشخص شده که علاوه بر سری موتو Z و موتو G4، موتو X Pure Edition، موتو X Style، موتو X Play، موتو X Force، دروید Turbo 2، دروید Maxx 2 و نکسوس ۶ قرار است این بروزرسانی را دریافت کنند.

به این ترتیب اگر هر کدام از گوشی هایی که نام شان را در خطوط بالا ذکر کردیم در اختیار داشته باشید می توانید منتظر این بروزرسانی بمانید. البته طبق آنچه موتورولا اعلام کرده بود گوشی های جدید موتو Z و موتو G4 قرار بود در فصل چهارم سال میلادی جاری بروزرسانی را دریافت کنند اما سایر گوشی های ذکر شده در این لیست هیچ چارچوب زمانی مشخصی برای دریافت بروزرسانی ندارند. با این حال اگر بروزرسانی در پایان سال ۲۰۱۶ به مدل های ذکر شده برسد احتمالا مدل های عنوان شده در این لیست هم در سال ۲۰۱۷ بروزرسانی اندروید ۷٫۰ نوقا را دریافت کنند.

با رعایت این نکات امنیت گوشی اندرویدی خود را تضمین کنید!
facebook google telegram twitter whatsApp