طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

مجازیهدیه دردسرساز همسر مهربان باعث طلاق شد!
طلاق همسر عادل الجبیر درپی رسوایی وی

مردی که می خواست همسرش را با خریدن عروسک پوک مون خوشحال کند، تقریبا باعث شد ازدواج شان رو به تمام شدن برود.

به نقل از گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛ یک همسر فداکار در سنگاپور برای اینکه همسرش را خوشحال کند، تصمیم گرفت او را غافلگیر کند و با توجه به اینکه یکی از بازی های مورد علاقه این خانم «پوکمون گو» است، همسرش هم سه عروسک یکی از شخصیت های این بازی را در سایزهای خیلی بزرگ برایش خرید و آن ها را در خانه جای داده بود.


هدیه دردسرساز, بازی پوکمون گو, عروسک پوکمون, هدیه دردسرساز همسر مهربان باعث طلاق شد!

هدیه دردسرساز, بازی پوکمون گو, عروسک پوکمون, عروسک های غول پیکر


اما بخت با این همسر مهربان چندان یار نبود! چون وقتی خانمش این عروسک های غول پیکر را در خانه دید، بیشتر از اینکه خوشحال باشد، عصبانی شد! او نمی توانست تحمل کند که سه عروسک خیلی خیلی بزرگ در خانه اش باشند، در حالی که خودشان حتی برای نشستن جایی نداشته باشند! الآن همین عروسک ها باعث بحث میان این زن و شوهر شده و این خانم خانه را ترک کرده و گفته زمانی برمی گردد که همسرش از دست این عروسک ها خلاص شده باشد!


هدیه دردسرساز, بازی پوکمون گو, عروسک پوکمون, هدیه دردسرساز همسر مهربان باعث طلاق شد!


او این عروسک های عظیم الجثه را در اینترنت برای فروش گذاشته اند و در توضیح آن ها نوشته «خواهش می کنم، بچه ها... این عروسک ها را بخرید قبل از اینکه همسرم از من جدا شود.» نکته جذاب فروش های اینترنتی این است که می توان به راه حل های مختلف و جدیدی دست پیدا کرد و با اینکه هنوز کسی حاضر به خریدن از این عروسک های پولیشی نشده است، اما ایده هایی برای رهایی از آن ها ارائه شده است، مثلا کسی نوشته است تا زمانی که کسی آن ها را بخرد می تواند یکی شان را در اتاقش نگه دارد یا حتی کسی نوشته می تواند عروسک ها را به مدرسه یا مهدکودک بدهد.


عروسک های غول پیکر, هدیه دردسرساز, بازی پوکمون گو, هدیه دردسرساز همسر مهربان باعث طلاق شد!


منبع: مهر


قتل همسر به علت گرفتن طلاق غیابی
facebook google telegram twitter whatsApp