طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ویدیو و فیلمتبدیل کردن تصورات کودکان به واقعیت توسط هیوندای
تصاویر جنگنده ایرانی قاهر 313؛ رویایی کِه بِه واقعیت تبدیل شد

ما انسان ها همواره رویاهای زیادی در سر می پرورانیم. برخی از افکار ما به لطف پیشرفت فناوری به واقعیت پیوسته اند و برخی دیگر نتوانستند به زندگی واقعی ما راه یابند. در این زمینه، کودکان با ذهن خلاق و رویاپردازانه خود همواره طرح هایی جذاب و شگفت نگیز برای زندگی ارائه می دهند، اما بیشتر آن ها با توجه به محدودیت های اقتصادی و فناوری موجود، نمی توانند رنگ واقعیت به خود بگیرند.

وب سایت روزیاتو - حامد آل محمد: ما انسان ها همواره رویاهای زیادی در سر می پرورانیم. برخی از افکار ما به لطف پیشرفت فناوری به واقعیت پیوسته اند و برخی دیگر نتوانستند به زندگی واقعی ما راه یابند. در این زمینه، کودکان با ذهن خلاق و رویاپردازانه خود همواره طرح هایی جذاب و شگفت نگیز برای زندگی ارائه می دهند، اما بیشتر آن ها با توجه به محدودیت های اقتصادی و فناوری موجود، نمی توانند رنگ واقعیت به خود بگیرند.

با این حال، کمپانی کره ای هیوندای که در زمینه ساخت خودرو فعالیت دارد، تصمیم گرفته برخی تصورات کودکان را به واقعیت تبدیل کند. این شرکت بیش از ۷۳۰۰ نقاشی را جمع آوری نموده است. ۱۵ کودک نیز برای همکاری با مهندسان انتخاب شده اند. آن ها قصد دارند با کمک یکدیگر، از روی نقاشی و تصورات بچه ها ماشین هایی واقعی بسازند. کودکان به شدت سرگرم مراسم «نمایش موتور بچه ها» هستند.

این رویداد می تواند پیوند میان هیوندای و مشتریان آینده اش را مستحکم تر کند. از شما دعوت می کنیم ویدیو و تصاویر زیر را تماشا کنید تا بیشتر با جزئیات این پروژه آشنا گردید.


فیلم, هیوندا, نقاشی, تبدیل تصورات کودکان واقعیت توسط هیوندای

هیوندا, فیلم, نقاشی

فیلم, نقاشی, هیوندا, تبدیل تصورات کودکان واقعیت توسط هیوندای

نقاشی, هیوندا, فیلم, تبدیل تصورات کودکان واقعیت توسط هیوندای

فیلم, هیوندا, نقاشی, تبدیل تصورات کودکان واقعیت توسط هیوندای

هیوندا, فیلم, نقاشی, تبدیل تصورات کودکان واقعیت توسط هیوندای
محو مرز واقعیت و مجاز توسط پوکمون ها! / سوءاستفاده بازی ها از خاطرات خوش ما
برچسب ها: , ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات