طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اقتصادینیازی به واردات سیب برای شب عید نیست
نیاز به واردات سیب در شب عید نداریم | مهاجرانی

رئیس اتحادیه میوه وتره بار استان تهران از ذخیره سازی سیب دماوند در سردخانه ها برای شب عید خبر داد و گفت: نیازی به واردات سیب نداریم.


قیمت میوه

خبرگزاری مهر: رئیس اتحادیه میوه وتره بار استان تهران از ذخیره سازی سیب دماوند در سردخانه ها برای شب عید خبر داد و گفت: نیازی به واردات سیب نداریم.

حسین مهاجرانی در مورد وضع بازار میوه و تره بار اظهار داشت: نوسان قیمتی در بازار میوه و تره بار وجود ندارد و قیمت ها زیر ذره بین بازرسان اتحادیه میوه و تره بار است و با کوچک ترین تخلفی برخورد جدی می شود.

مهاجرانی با اشاره به برداشت سیب درشهرستان دماوند اضافه کرد: سیبی که ازباغ های شهرستان دماوند برداشت می شود، ازکیفیت بسیار خوبی برخوردار است.

رئیس اتحادیه میوه و تره بار استان تهران با اشاره به اینکه سیب دماوند تنها سیبی است که درصد ویژگی نگهداری آن در قیاس با سیب های سایر شهرستان ها در کشور بسیار بالاست، افزود: زمان برداشت سیب به ویژه در دماوند تا آخر آبان ماه است.

مهاجرانی با بیان اینکه سیب های برداشت شده از باغ های دماوند به طور مستقیم وارد سردخانه ها می شود، ادامه داد: حجم بالایی از این سیب ها برای نگهداری وارد سردخانه ها خواهد شد.

وی با تأکید بر اینکه سیب های پادرختی دماوند وارد بازار می شود، اضافه کرد: این بخش از تولیدات باغ های دماوند روانه میدان میوه و تره بار می شود.

مهاجرانی با اشاره به اینکه خوشبختانه سال 95 سال پرمحصولی است، متذکر شد: پرمحصولی را در حوزه تولید سیب در کشور شاهد هستیم و تولید سیب مازاد بر مصرف و نیاز کشور است.

مهاجرانی با تأکید بر اینکه نیازی به واردات سیب نداریم، اظهار کرد: خوشبختانه از هم اکنون برای شب عید تدابیر لازم اتخاذ شده است و به این ترتیب که سیب دماوند برای شب عید ذخیره سازی می شود.

عیدانه «شیدایی» همراه با نصرالله رادش در شبکه دو سیما
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات