طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
گشایش نمایشگاه بررسی منظر شهری نیشابور
تصویر گشایش نمایشگاه کشوری «هرشهروند یک پلیس» در نیشابور

دومین نمایشگاه بررسی منظر شهری نیشابور با عنوان " چهره ابر شهر" درنگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان نیشابور گشایش یافت.

نمایشگاه, مشهد, بررسی, گشایش نمایشگاه بررسی منظر شهری نیشابور

نمایشگاه, مشهد, بررسی, منظر شهری
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛ مسئول مجتمع های فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیشابور: نمایشگاه بررسی منظر شهری نیشابور حاصل تلاش جمعی از اساتید و دانشجویان رشته هنر است که شامل عکاسی و جمع آوری تصاویری از بافت معماری سنتی نیشابور و بافت جدید شهرسازی است.
حمید رضا آتشی افزود: هدف از برپایی این نمایشگاه جلب نگاه و توجه عامه مردم و مسئولین برای حفظ سرمایه های با ارزش نیاکان و پیشگیری از نابودی بافت و میراث سنتی ابرشهر است.
وی گفت: این نمایشگاه نگاهی دوباره و انتقادی به سیما و منظر شهر نیشابور به عنوان یکی از مهمترین شهرهای تاریخی ایران دارد که در آن آثار کریم اسکندری، موناهنرمند، سارامحبی راد، ساناز حسینی، شکوفه شجاعیان، سیدعلی حسینی ومهدیار زارعی در معرض دیدعموم قرار گرفته است.
نمایشگاه بررسی منظر شهری نیشابور از 24 تا 29 مهر از ساعت ۹ تا ۱۲ ظهر و ۱۶ تا ۱۹ عصر برای بازدید عموم علاقمندان درنگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان نیشابوردایر است.

تصویر گشایش نمایشگاه « مسیر بهشت » در نیشابور
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات