طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادثانفجار مهیب در یکی از مدارس تهران
فیلم انفجار مهیب در استانبولِ ترکیه

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از وقوع انفجار مهیب در هنرستان فنی در خیابان 17 شهریور خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرتهران از وقوع انفجار مهیب در هنرستان فنی در خیابان 17 شهریور خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره گفت: وقوع حادثه انفجار گاز در یک مدرسه در ساعت 8:46 دقیقه صبح امروز به سامانه 125 اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه که هنرستان فنی در خیابان 17 شهریور بود ، اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش نشانان در محل گفت: بررسی ها نشان داد براثر انفجار در رایدرها، دو اتاق در قسمت اداری هنرستان دچار حادثه شده و دیوارهای آن تخریب شده است.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی، در این حادثه یکی از کارمندان هنرستان که 45 ساله بود دچار مصدومیت شده که توسط اورژانس به مراکز درمانی منتقل شد.

ملکی با بیان اینکه به هیچ یک از دانش آموزان آسیبی وارد نشد، افزود: بررسی ها نشان می داد این حادثه به دلیل نشت گاز از موتورخانه به رایدرها رخ داده است.

وی در توصیه ای به افرادی که قصد استفاده از وسایل گرمایشی را دارند، گفت:با توجه به شروع فصل سرما افراد برای نصب و راه اندازی وسایل گرمایشی سعی کنند از افراد با تجربه و متخصص استفاده کنند و اگر قطعه ای نیاز به تعویض دارد قطعا آن را تغییر دهند ضمن اینکه اگر وسایل گرمایشی به صورت کامل راه اندازی نشده است از آن استفاده نکنند.

بنابر اظهارات وی، آتش نشانان بعد از ایمن سازی محل در ساعت 9:02 به عملیات خود خاتمه دادند.

فیلم انفجار شدید در بازار تهران
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات