طاها پخش

دانستنی های علمیاینستاگرام در ویندوز 10؛ سر آیپد بی کلاه ماند
بگذارید خلاصتان کنم حسینی تا ابد سرمربی ذوب آهن می ماند | آذری

کمپانی فیسبوک اپلیکیشن اینستاگرام را برای ویندوز ۱۰ هم عرضه کرده است. اپ اینستاگرام ویندوز ۱۰ هم برای کامپیوترها و هم برای تبلت ها قابل استفاده است.

مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: کمپانی فیسبوک اپلیکیشن اینستاگرام را برای ویندوز ۱۰ هم عرضه کرده است. اپ اینستاگرام ویندوز ۱۰ هم برای کامپیوترها و هم برای تبلت ها قابل استفاده است.

ویندوز 10, آیپد, اینستاگرام, ویندوز سر آیپد کلاه ماند

اینستاگرام, آیپد, ویندوز 10


اینستاگرام در ماه آوریل برای نخستین بار بر روی ویندوز ۱۰ موبایل عرضه شده بود. اما این اپ صرفا بر روی گوشی های هوشمند مایکروسافت کار می کرد. اما حال اپ ویندوز ۱۰ اینستاگرام یک اپ یونیورسال است و راه خود را به کامپیوتر و تبلت های ویندوزی هم باز کرده است. نکته جذاب اینجاست که اینستاگرام هنوز برای کاربران آیپد عرضه نشده است.

تقریبا اغلب ویژگی های آشنای اینستاگرام برای ویندوز ۱۰ هم عرضه شده؛ از جمله دسترسی به بخش استوری، دایرکت و اکسپلور. طبیعتا می توانید تصویر بگیرید، ادیت کنید و تصویر تان را آپلود کنید اما برای این کار نیاز دارید یک تبلت داشته باشید که با ویندوز ۱۰ کار کند یا کامپیوتری که صفحه نمایش لمسی داشته باشد.

البته این محدودیت عجیب و غریبی است اما دستگاه هایی مثل مایکروسافت سرفس پرو و سرفس بوک برای این کار مشکلی نخواهند داشت. در ادامه می توانید اینستاگرام را برای کامپیوترهایی که از ویندوز ۱۰ استفاده می کنند دانلود کنید.

بی سرانجام ماندن پروژه پل شهر قدس فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp