طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیرئیس جمهور فرانسه هم از بنزما انتقاد کرد
انتقاد رئیس جمهور فرانسه از کریم بنزما

رئیس جمهور فرانسه نیز به فهرست کسانی که بنزما را به خاطر اتهام ثابت نشده اش برای اخاذی از متئو والبوئنا سرزنش کردند، پیوست.

خبرگزاری تسنیم: در روزهایی که بحث شراکت جرم کریم بنزما در ماجرای اخاذی از متئو والبوئنا و تهدید وی به انتشار یک فیلم خصوصی دوباره داغ شده است، فرانسوا اولان، رئیس جمهور فرانسه هم موضع خود را در قبال این موضوع نشان داد.

سال گذشته بنزما به همدستی با باج خواهانی که از هافبک سابق لیون اخاذی کردند متهم شد و از آن زمان حرف و حدیث هایی درباره این ماجرا وجود داشته و اتفاقات زیادی برای مهاجم رئال مادرید رخ داده است که از جمله آنها می توان به اخراج شدن او از اردوی تیم ملی فرانسه و محروم شدنش از حضور در یورو 2016 اشاره کرد.

اتهام ثابت نشده بنزما برای کمک به مجرمان پرونده اخاذی از والبوئنا، پیش از این برخی از مقامات سیاسی فرانسه را وادار به انتقاد از رویکرد این بازیکن 29 سال کرده بود و الآن رئیس جمهور فرانسه نیز به صف منتقدان مهاجم پیشین لیون پیوسته است.

در یک کتاب جنجالی تازه منتشر شده با عنوان «چیزهایی که یک رئیس جمهور نباید بگوید»، به نقل از فرانسوا اولا آمده است: «از نظر اخلاقی، بنزما نمی تواند یک الگوی شایسته محسوب شود».

اولان در ادامه برخی از نقطه نظرات خود را درباره چگونگی برطرف کردن امراض فوتبال مدرن را این گونه توضیح می دهد: تیم های فرانسوی باید به جای این میزان تأکید روی تمرین دادن بازیکنان شان در زمین فوتبال، به آنها درس های بیشتری برای تقویت عضلات مغزشان بدهند. در تیم ملی فرانسه هیچ اجتماعی وجود ندارد و هیچ اتصالی میان باشگاه و کشور نیست. در تیم ما بازیکنانی از نقاط بسیار محروم هستند که خیلی زود به جایی رسیده اند و برای فوتبال بازی کردن کشور را ترک کرده اند.

انتقاد رئیس حزب جمهوری خواه خلق ترکیه از اتحادیه اروپا
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات