طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اهدای 24جایزه به شرکت کنندگان درسرشماری اینترنتی
اهدای اینترنت به شرکت کنندگان در سرشماری

مدیر اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن۹۵ خوزستان ازاهدای ۲۴ جایزه یک میلیون تومانی به ثبت نام کنندگان این استان در سرشماری اینترنتی خبرداد.

جایزه, مشارکت, آمار, اهدای جایزه کمپانی کنندگان درسرشماری اینترنتی

جایزه, مشارکت, آمار, سرشماری, خوزستان
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، امید حاجتی رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان اظهار داشت: امروز دوشنبه 26 مهر ماه طی شش مرحله قرعه کشی صورت گرفته که در آنها تعداد هفت نفر از اهواز، سه نفر آبادان، سه نفر دزفول، دو نفر بندر ماهشهر، دو نفر شوش، دو نفر شوشتر و اندیکا، بهبهان، حمیدیه، شادگان و کارون هرکدام یک نفر برنده جایزه یک میلیون تومانی مرکز آمار ایران شده اند.

وی عنوان کرد: طبق آخرین آمار امروز صبح، با ثبت نام تعداد 318 هزار خانوار در استان خوزستان میزان مشارکت سرشماری اینترنتی به 22/16درصد رسیده است.

حاجتی با دعوت مجدد از مردم برای مشارکت بیشتر در سرشماری اینترنتی تاکید داشت: این آمار بطور مستقیم در برنامه ریزی های متفاوت استان تاثیر گذار است؛ بنابراین ورود اطلاعات صحیح و جامع ضروری است تا بتوانیم در توسعه استان خوزستان محکم قدم برداریم.

وی همچنین بیان کرد: بر اساس آخرین آمار دریافتی ستادسرشماری استان خوزستان، شهرستان هویزه با 58/45% لالی 57/77، رامشیر 37/91، شوش 33/93 و خرمشهر با 33/30 درصد بترتیب رتبه های اول تا پنجم مشارکت در سرشماری به روش اینترنتی را در استان به خود اختصاص داده اند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه خوزستان با اشاره به مشارکت پایین استان خوزستان درروزهای ابتدایی سرشماری عمومی نفوس و مسکن95 افزود: آخرین مهلت سرشماری اینترنتی تا 27 مهر ماه است و همچنین سرشماری حضوری از تاریخ 28 مهرماه به مدت یکماه انجام خواهد شد.

وی درمورد ماموران آمارگیر در دوره دوم سرشماری عمومی نفوس و مسکن عنوان کرد: ماموران آمارگیر به تعدادکافی وجود دارد و اگر نیروهای ریزشی داشته باشیم از نیروهای ذخیره استفاده می کنیم.

افتتاح اتحادیه شرکتهای تعاونی کشاورزی تولید کنندگان عسل
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات