طاها پخش

تبلیغ درکار
برگزاری سمینار مبانی عکاسی معماری در مشهد
برگزاری سمینار یکروزه چاقی در کودکان در مشهد

باشگاه عکاسی هنری در راستای رسالت هنری خود با هدف ثبت های زیبا شناسانه از بناهای معماری ارزشمند خراسان رضوی اقدام به سمینار مبانی عکاسی معماری در مشهد کرده است.

معماری, مشهد, برگزای, برگزاری سمینار مبانی عکاسی معماری مشهد

معماری, مشهد, برگزای, خراسان رضوی, سمینار عکاسی
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، این سمینار با همکاری دپارتمان آموزشی کمپانی معماری ستاوندپاژ برگزار می شود تا جلوه های ویژه معماری خراسان رضوی نمایان شود.

سمیه محمودی مدیر باشگاه عکاسی هنری اظهار داشت: معماری ها و پروژه های مهم از طریق مستند نگاری برند سازی می شوند.بنابراین افرادی که پس از گذراندن این دوره ها بتوانند تصویر های مناسبی از مسیرهای تعیین شده شهری و معماری ارائه دهند این شرایط را خواهند داشت تا در عکاسی های معماری باشگاه و پروژه های عکاسی عمرانی همکاری کنند.

محمودی افزود: اساتید کارگاههای عکاسی معماری محمد محمدزاده تیتکانلو مدیر فرهنگی انجمن صنفی عکاسان مشهد" تئورسیسن معماری"، مرتضی لطفی رئیس انجمن صنفی عکاسان خراسان" مدرس عکاسی"، محمدرضا تقوی عضو هیئت رئیسه انجمن صنفی" مشاور هنری باشگاه عکاسان هنری" هستند.

مدیر باشگاه عکاسی هنری تصریح کرد: این حرکت از رسانه های هنری مشهد،آموزش عالی مهندسان، سازمان گردشگری خراسان رضوی از این سمینار حمایت کرده اند.

وی عنوان کرد: عکاسی هنری خلق هنرمندانه یک اثر با ابزار و تکنیک های هنری و عکاسی است.بنابراین بهتر است در راستای حرفه ای تر شدن صنایع معماری، عکاسی و گردشگری، تصویر هایی زیبا از معماری های باشکوهمان خلق و ثبت کنیم.

محمودی گفت: شرکت در سمینار مبانی عکاسی معماری برای عموم کمپانی کنندگان رایگان است اما با توجه به محدودیت فضا متقاضیان باید از قبل جا رزرو کنند.

سمینار مبانی عکاسی معماری در مشهد 28مهرماه جاری برگزار می شود علاقمندان جهت حضور در این سمینار می توانند با شماره 38447540 ارتباط برقرار کنند.

برگزاری همایش ملی سالمندان سراسر کشور در مشهد
facebook google telegram twitter whatsApp