طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

باید به سمت افزایش توانمندی نیازمندان قبل رفت
تروریسم قبل از آنکه یک رفتار باشد، یک تفکر است | ابراهیم جعفری

فرمانده انتظامی استان گفت:کمیته امداد می تواند با نوآوری و ابتکار زمینه توانمندسازی خانواده های نیازمند را فراهم آورد.

کرمان, توانمند سازی, نیازمندان, سمت توانمندی نیازمندان پیش رفت

کرمان, توانمند سازی, نیازمندان

به نقل ازگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ،سردار رضا بنی اسدی فر در نشست تعاملی با مدیر کل کمیته امداد استان افزود : نیروی انتظامی از چند سال گذشته در راستای انجام ماموریت ها و با توجه به صعب العبور بودن مسیرهای دسترسی به بعضی از نقاط محروم، علاوه بر تامین امنیت این نقاط اقدام به اجرای طرح مردم یاری کرده است.

وی خاطر نشان کرد : کمیته امداد رسالت بسیار مهم و تاثیرگذاری در سطح جامعه در راستای کاهش بزه های اجتماعی دارد.

سردار بنی اسدی ضمن تاکید بر تعامل دستگاه های اجرایی افزود: دستگاه های فرهنگی نیز متناسب با شرایطی که کمیته امداد می تواند فراهم کند، بایستی در این زمینه ورود پیدا کنند و در جهت اعتلای فرهنگ عمومی همکاری داشته باشند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به این که طرح های مردم یاری در راستای انجام ماموریت های پلیس است گفت : پرسنل پلیس کرمان آمادگی همکاری با کمیته امداد در زمینه انجام این طرح خداپسندانه را دارند.

وی با اشاره به فرصت مناسب و پشتوانه قابل اتکای کمیته امداد برای نیازمندان گفت : کمیته امداد می تواند با رصد مستمر افراد تحت پوشش و اولویت بندی آن ها زمینه ورود به جرایم را در این خانواده ها کاهش دهد.

بنیاسدیافزود: کمیته امداد می تواند با نوآوری و ابتکار زمینه توانمندسازی خانواده های نیازمند را فراهمکند و با در اختیار قرار دادن شغل مناسب به مددجوها ،آنان را به صورت واقعی توانمند سازد.

وی در پایان با اعلام آمادگی پلیس برای همکاری در زمینه برگزاری کلاس های آموزشی جهت کاهش آسیب های اجتماعی در میان مددجویان بیان داشت: کمیته امداد می تواند با فعال کردن اتاق فکرها و استفاده از ظرفیت کارشناسان سایر ادارات، زمینه ارتقای عملکرد خود را فراهم آورد.

هشدار دولت مکزیک درباره پیشروی توفان نیوتن به سمت سواحل غربی این کشور
facebook google telegram twitter whatsApp