طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
رسیدگی به گواهی ایمنی و کیفیت آسانسور در استان
توقیف 94 دستگاه موتورسیکلت فاقد گواهینامه و کلاه ایمنی

پیش بینی می شود تا پایان امسال، 90 درصد دستگاه های اجرایی استان زنجان پروانه تاییدیه ایمنی و کیفیت آسانسور دریافت کنند.

رسیدگی, آسانسور, زنجان, رسیدگی گواهی ایمنی کیفیت آسانسور استان

رسیدگی, آسانسور, زنجان, گواهی ایمنی
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زنجان؛ کارگرزاده مدیرکل استاندارد استان زنجان گفت: با ورود و اعلام سازمان ملی استاندارد مبنی بر غیر استاندارد بودن آسانسورهای سازمان ها، وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی، این موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: بررسی های کارشناسان این اداره کل، در سال گذشته نشان می داد که 51 آسانسور مربوط به دستگاه های عمومی و دولتی، هیچکدام پروانه ایمنی و کیفیت نداشتند که اقداماتی برای رفع این موضوع انجام گرفت.
کارگرزاده خاطرنشان کرد: بر این اساس طی 6 ماهه نخست امسال برای 13 مورد از 51 مورد اعلام شده در این بخش پروانه ایمنی و کیفیت آسانسور صادر شد که انتظار می رود تا پایان سال اغلب دستگاه های دولتی و عمومی به ویژه مراکز بیمارستانی نسبت به دریافت این پروانه اقدام کنند.
طی یک ماه آینده 40 درصد دستگاه های اجرایی و عمومی این استان که آسانسور غیر استاندار دارند پروانه ایمنی و کیفیت را دریافت خواهند کرد که این روند تا پایان سال، روند روبه رشدی خواهد یافت.
گفتنی است که اعتبار گواهی ایمنی و کیفیت آسانسور صادره فقط یکسال است و مالکان باید بعد از انقضای این تاریخ با تجدید بازرسی ها نسبت به دریافت تاییدیه جدید و معتبر آسانسور اقدام کنند.
طی 6 ماهه نخست امسال 110 گواهی ایمنی و کیفیت آسانسور برای متقاضیان در این استان صادر شده است.
همچنین پنج کمپانی بازرسی در زمینه تاییدیه ایمنی و کیفیت آسانسور در استان زنجان در حال حاظر فعالیت می کنند.

انتهای پیام/ ج

گواهینامه نقره مدیریت کیفیت در سرویس پست نامه به شرکت ملی پست ایران تعلق گرفت
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات