طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
برگزاری دهمین کنگره جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان
دوازدهمین کنگره سراسری جامعه اسلامی مهندسین شروع شد

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان از برگزاری دهمین کنگره و انتخاب اعضای جدید شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان خبر داد.

برگزاری کنگره, مهندسین, استان اصفهان, برگزاری دهمین کنگره جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان

برگزاری کنگره, مهندسین, استان اصفهان, جامعه اسلامی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،رسول حامدیان با بیان اینکه دهمین کنگره جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان روز جمعه برگزار می شود، اظهار داشت: اعضای این کنگره هر 2 سال یک بار تشکیل جلسه داده و تصمیمات و خط مشی 2 سال آینده جامعه اسلامی مهندسین استان را تعیین می کنند.

وی افزود: در این کنگره با برگزاری انتخابات، اعضای شورای مرکزی جدید جامعه اسلامی مهندسین استان که شامل 15 نفر عضو اصلی و 4 نفر عضو علی البدل است انتخاب می شوند.

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین استان اصفهان گفت: دهمین کنگره صبح جمعه با حضور آیت الله مهدوی عضو مجلس خبرگان رهبری و محمدرضا باهنر دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین کشور برگزار می شود.

وی با بیان اینکه کنگره پیش رو در 2 بخش برگزار می شود، ادامه داد: بخش نخست برگزاری مراسم افتتاحیه است که شامل سخنرانی و پرسش و پاسخ بوده و با حضور اعضای جامعه اسلامی مهندسین، نمایندگان مجلس، روحانیون، اعضای شورای شهر، تعدادی از مسئولان استانی و شهری و جمعی از مسئولان تشکل های سیاسی شهر و استان برگزار می شود.

حامدیان بیان کرد: بخش دوم کنگره شامل برنامه های تشکیلاتی است که با حضور اعضای جامعه اسلامی مهندسان استان اصفهان برگزار شده و انتخابات انجام می شود.کنگره جامعه اسلامی مهندسین
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات